Роботи над інженерними мережами та LED-освітленням: у Вінниці триває реконструкція Батозької

16:38
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У Вінниці на ремонтованій ділянці вулиці Батозької тривають земляні роботи та прокладання інженерних мереж. Крім того, на вулиці встановлюють опори під LED-освітлення.

Про це повідомляють на сайті Вінницької міської ради.

 

Підкреслюється, що вулиця Батозька – це частина так званої лінії Корсо – головної просторової вісі розвитку Вінниці. У прилеглому районі вже зводять житловий комплекс, а це має активізувати життя на цій території.

– У рамках реконструкції на Батозькій відремонтують ділянку вулиці протяжністю 658 метрів. Тут оновлять проїжджу частину, заасфальтують тротуари, реконструюють трамвайні колії, влаштують велодоріжки та зроблять паркомісця. Також у рамках проєкту будуть встановлені камери відеоспостереження. На оновленому відрізку дороги облаштують 5 нових павільйонів на 3 зупинках громадського транспорту. На вулиці планується висадити дерева, – цитують директора департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Юрія Семенюка.

Як нагадує чиновник, реконструкція вулиці Батозької розпочалась в минулому році. Зазначено, що наразі на вулиці виконують земляні роботи на ділянці, де будуть колії та дорога. Крім того прокладають інженерні мережі, встановлюють опори під LED-освітлення та контактної мережі трамваю і тролейбуса, який у перспективі має курсувати вулицею Батозькою.

Вказується, що колії прокладуть за технологією оксамитового шляху. Щодо LED-освітлення, то вже встановили 70 опор і змонтували 45 світильників.

Фото – ВМР

Читайте також: У Вінниці просять заасфальтувати ділянку дороги по вулиці Трамвайній. ПЕТИЦІЯ

Читайте також: У Вінниці стартувало громадське обговорення детального плану півострова Бригантина. ГРАФІКА

Читайте також: У Вінниці на стендах об’єктів будівництва і реконструкції вказуватимуть джерела фінансування

Читайте також: Вода, школи та дороги: Вінницька облрада затвердила Програму економічного і соціального розвитку Вінниччини на 2022 рік

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.