У Вінниці стартувало громадське обговорення детального плану півострова Бригантина. ГРАФІКА

8:52
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці стартувало громадське обговорення детального плану території обмеженої вулицями Чорновола, Київська, площею Героїв Чорнобиля та річкою Південний Буг. Окрім ТРЦ “Бригантина” там планують розмістити спорткомплекс “Льодова арена”, рекреаційну зону активного відпочинку (з басейнами), кілька кав’ярень, причал, поромну переправу та інше. 

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення, з метою залучення представників громадськості, 24 січня опублікували на сайті Вінницької міської ради. Зокрема у ньому йдеться про територію півострова Бригантина.

Проєктний план

Проєктний план охоплює територію від Київського до Центрального мосту. Однак нові об’єкти зосереджені на території півострова Бригантина:

№2 об’єкт комерційного призначення (реконструкція),
№3 кав’ярня (реконструкція),
№14 торговельний комплекс (проєкт),
№15.1 – дитячий ігровий майданчик (проєкт),
№15.2 – спортивний майданчик (проєкт),
№16 – спортивний комплекс “Льодова арена” (проєкт),
№17 – автомобільна стоянка (проєкт),
№18 – причал “Бригантина” (проєкт),
№19 – кафе (проєкт),
№20 – рекреаційна зона активного відпочинку (проєкт) з басейнами,
№21 – майданчик для обслуговування мосту (проєкт),
№22 – поромна переправа (проєкт).

 

Крім цього в проєктному плані передбачене розчищення берегу. На графіці нижче ця ділянка позначена світло-блакитним кольором в цятку.

Зображення у максимальній якості – вкінці сторінки за ЦИМ посиланням.

Також з основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитися в Департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16:00 до 17:00 години, к. 8), за адресою: м. Вінниця, вул.Пушкіна, 38 (до 24 лютого 2022 року включно).

 

Куди писати?

Свої пропозиції та зауваження щодо детального плану цієї території вінничани можуть подати:

1) у письмовій формі департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул.Соборна, 59, каб. 710, тел. (0432) 59-51-55, 59-51-59,

2) або за допомогою електронної пошти: [email protected] (до 24 лютого 2022 року включно).

У повідомленнях потрібно вказати прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання та поставити особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи мають подати пропозиції із зазначенням найменування та місцеперебування юридичної особи. Анонімні пропозиції розглядати не будуть.

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради. Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП “Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури”. Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. (0432) 67-22-76.

Графіка – 2021.vmr.gov.ua

Читайте також: З пляжем і басейнами: у Вінниці стартувало громадське обговорення детального плану території біля Південного Бугу

Читайте також: Фудхол, кінотеатр і підземний паркінг: яким збудують ТРЦ “BRIGANTINA” у Вінниці. ГРАФІКА

Читайте також: Перші хвилини у Вінниці: “столична” вулиця, єдиний півострів та стара водозабірна станція. ФОТО, ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.