У Вінниці на стендах об’єктів будівництва і реконструкції вказуватимуть джерела фінансування

12:32
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

У Вінниці на об’єктах будівництва та реконструкції обов’язково вказуватимуть інформацію про загальну вартість об’єкта та суми коштів з тих чи інших джерел фінансування на його реалізацію.

Як повідомила Вінницька міська рада, відповідне рішення ухвалив виконком. Зазначено, що раніше рішення опрацювали за дорученням міського голови Сергія Моргунова. Зокрема очільник міста вказував, що окрім інформації про замовника будівництва, генерального підрядника, який виконуватиме роботи, а також вартості робіт, обов’язково має вказуватись джерело та обсяги фінансування.

Відтак виконком затвердив рішення щодо розміщення інформації про використання коштів місцевого, обласного, державного бюджетів та інших джерел фінансування при виконанні будівельних робіт. Департамент архітектури розробить типовий зразок розміщення зовнішньої інформації.

Відтепер на стенді має вказуватись:

– назва проєкту будівництва

– хто є замовником (головним розпорядником або одержувачів коштів), генпідрядником, головним архітектором проєкту (ГАП), головним інженером проєкту (ГІП)

– орієнтовний термін реалізації.

Також обов’язково має бути зазначено, що проєкт реалізується за рахунок коштів територіальної громади. У разі виділення коштів з державного бюджету або залучення інших фінансових ресурсів – має доповнюватись відповідними даними щодо джерел фінансування. Такі інформаційні банери – звична європейська практика, – зазначив міський голова.

Ілюстративне фото – poglyad.tv

Читайте також: Компанія HEAD Group отримала дозвіл на початок будівництва у Вінниці заводу з виготовлення спортивного обладнання

Читайте також: Португальська компанія планує збудувати у Вінниці завод з виробництва будматеріалів

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.