Програма «Муніципальне житло»: у Вінниці з 13 лютого стартує реєстрація кандидатів на участь

17:42
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці 13 лютого розпочнеться реєстрація кандидатів на участь у Програмі «Муніципальне житло». Триватиме вона до 24 лютого.

Як повідомляє Вінницька міська рада, з 13 по 24 лютого 2023 року буде здійснюватися реєстрація кандидатів на участь у Програмі «Муніципальне житло Вінницької міської територіальної громади» по VIII об’єкту Програми «Нове будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими нежитловими приміщеннями та підземним паркінгом по вул. Привокзальна, 30 в м. Вінниці».

Ідеться про 10-поверховий житловий будинок на 181 квартиру. З усіма деталями про цей об’єкт Програми можна ознайомитися за ЦИМ посиланням.

Затверджені такі квоти для учасників Програми:

– учасники бойових дій в російсько-українській війні – 34 квартири.
– працівники закладів освіти та охорони здоров’я – 27 квартир.
– працюючі або самозайняті (ФОП) внутрішньо переміщені особи – 18 квартир.
– молоді сім’ї, в яких чоловік та дружина віком до 35 років включно та одинокі молоді громадяни віком до 35 років, які перебувають на квартирному обліку/обліку для поліпшення житлових умов при виконавчому комітеті Вінницької міської ради або за основним місцем роботи – 10 квартир.
– особи з інвалідністю І групи – 2 квартири.
– багатодітні сім’ї – 2 квартири.

Реєстрація відбудеться по вулиці Соборна, 36 (ліве крило на першому поверсі). Графік роботи: понеділок – п’ятниця з 9:30 до 17:00, обідня перерва – з 13:00 до 14:00.

***

Нагадаємо також, у лютому 2022 року прийняли рішення збудувати по вулиці 600-річчя багатоквартирний житловий будинок з підземним паркінгом. Окрім визначення нового об’єкта, також доповнили категорії людей, які можуть долучитись до цієї програми – така можливість з’явилась в учасників бойових дій, які проходили військову службу в Афганістані. Роботи тут розпочалися в серпні, а вже в січні збудовано шість поверхів.

У січні цього року повідомили, що на вулиці Привокзальній стартували підготовчі роботи на ділянці, де зведуть черговий багатоповерховий житловий будинок в рамках Програми “Муніципальне житло”. Він матиме дев’ять надземних поверхів та підземний паркінг.

Крім цього, 27 січня відбулась чергова сесія Вінницької міської ради, під час якої, зокрема, ухвалили зміни до Програми “Муніципальне житло Вінницької міської територіальної громади”. Програму доповнили словами “(в тому числі за програмою єОселя)”, а також це стосується заборони на продаж придбаного за Програмою житла протягом трьох років.

Фото – cvd.vn.ua

Читайте також: У Вінниці на вулиці 600-річчя побудують муніципальний будинок

Читайте також: У Вінниці триває будівництво чергового муніципального будинку: вже збудовано шість поверхів

Читайте також: У Вінниці стартували підготовчі роботи для будівництва чергового “муніципального житла”

Читайте також: У Вінниці внесли деякі зміни до Програми “Муніципальне житло”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.