У Вінниці триває будівництво чергового муніципального будинку: вже збудовано шість поверхів

18:24
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці триває будівництво чергового муніципального будинку, що на вулиці 600-річчя. Роботи тут розпочалися ще в серпні, а вже в січні збудовано шість повноцінних поверхів. 

Як повідомляє заступник міського голови у Вінницькій міській раді Андрій Очеретний, будівництво реалізується за рахунок інвестицій довірителів. Так, вартість будівництва одного квадратного метра житла становить 24 990 гривень.

Загальна кількість квартир – 86. Найбільше їх розподілили відкритим жеребкуванням в липні 2022 року між:

– учасниками бойових дій АТО/ООС (18 квартир);
– освітянами та медиками (17 квартир);
– людьми з числа ВПО (14 квартир);
– працівниками бюджетної сфери (13 квартир);
– молодими сім’ями та одинокими молодими громадянами (8 квартир);
– працівниками державних органів влади (7 квартир);
– особами з інвалідністю 1-3 груп (3 квартири);
– ветеранами праці (3 квартири);
– учасниками війни в Афганістані (2 квартири);
– багатодітної сім’ї (1 квартира).

Зазначено, що тут буде підземний паркінг з широким функціоналом, як і в будинку на вулиці А.Бортняка, котрий минулого року здали в експлуатацію. Відтак, завдяки цьому архітектурному рішенню двір не буде завантажений машинами і використовуватиметься як рекреаційна зона. Крім цього, в паркінгу можна буде перечекати повітряну тривогу за необхідністю. Водночас, на північній стороні будинку не буде вікон, що заощадить витрати на опалення.

Об’єкт відповідає меті міської ради щодо збереження довкілля та екологічності. Згідно з проєктом, будинок буде абсолютно електрифікований.

Як додає Андрій Очеретний, у цьому напрямку продовжать рухатись й надалі:

Звісно, зараз ми живемо під час війни та тимчасових блекаутів і це суттєвий виклик. Але в майбутньому точно не будемо залежати від неадекватних сусідів…

Повідомляється, що за 13 років дії Програми у Вінниці з’явилося десять відповідних будинків. У нових помешканнях живуть вже 860 людей. Так, бажаючих взяти участь у Програмі було майже вдвічі більше, ніж об’єктів інвестування.

Нагадаємо, у лютому 2022 року прийняли рішення збудувати по вулиці 600-річчя багатоквартирний житловий будинок з підземним паркінгом. Окрім визначення нового об’єкта, також доповнили категорії людей, які можуть долучитись до цієї програми – така можливість з’явилась в учасників бойових дій, які проходили військову службу в Афганістані.

Фото – зі сторінки Андрія Очеретного у Facebook

Читайте також: У Вінниці на вулиці 600-річчя побудують муніципальний будинок

Читайте також: У Вінниці стартували підготовчі роботи для будівництва чергового “муніципального житла”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.