У Вінниці стартували підготовчі роботи для будівництва чергового “муніципального житла”

12:33
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У Вінниці на вулиці Привокзальній стартували підготовчі роботи на ділянці, де зведуть черговий багатоповерховий житловий будинок в рамках Програми “Муніципальне житло”. Він матиме дев’ять надземних поверхів та підземний паркінг.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці заступника Вінницького міського голови Андрія Очеретного.

Як йдеться в паспорті об’єкта будівництва, загальна площа ділянки – 0,626 га, площа забудови – 2184,5 м2, а загальна площа квартир – 9482,79 м2. Загалом в цьому будинку буде 181 квартира і він матиме 10 поверхів (дев’ять надземних та один підземний).

Крім того, в будівлі, яка розташується на Привокзальній, 30, передбачений, зокрема, підземний паркінг на 76 паркомісць. Андрій Очеретний вказує, що він матиме подвійне призначення: не лише можливість припаркувати авто, але й перечекати повітряну тривогу у безпеці.

Вказано, що проєктування будівництва ще триває.

– Як і завжди, мета Програми “Муніципальне житло” полягає у можливості зробити доступним придбання власного помешкання для різних категорій людей: учасників бойових дій з 2014 року; вимушених переселенців, які вже точно вирішили, що залишаться у нашій громаді і офіційно працевлаштувалися; освітян, медиків; багатодітних сімей; інших категорій, визначених Програмою, – зазначає Очеретний.

 

Вказано, що відповідне жеребкування планується здійснити в першому кварталі 2023 року.

Фото зі сторінки Андрія Очеретного

Читайте також: У Вінниці між учасниками Програми “Муніципальне житло” розподілили квартири у будинку на Бортняка

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.