Понад 9 мільйонів виділив Вінниччині Уряд на виплату компенсацій за житло ветеранам війни

7:39
Автор: Vежа

Уряд розподілив понад 300 мільйонів гривень субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. Кошти спрямують на виплату грошової компенсації на житло для ветеранів з інвалідністю внаслідок війни І-II групи та членів родини осіб, які загинули захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Загалом до обласних бюджетів та міського бюджету м. Києва цього року будуть спрямовані 305 145,3 тис. гривень. З них для Вінниччини виділили 9 351 366 гривень. Відповідний документ опублікував народний депутат Олексій Гончаренко.

Як повідомляє Міністерство у справах ветеранів України, загалом в Україні 242 ветерани з інвалідністю та члени сімей загиблих отримають грошову компенсацію на придбання житла.

– Ми дякуємо Уряду за те, що сьогодні ухвалив дійсно важливе рішення – цьогоріч більше ніж 240 захисників України, які отримали інвалідність внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України, а також членів сімей полеглих та зниклих безвісти воїнів отримають компенсації на придбання житла. Свого часу вони встали за захист рідної держави, ціною власного здоров’я та життя боронили незалежність суверенітет України, і заслуговують підтримки від своєї держави. Наразі ми робимо все можливе з Мінфіном і депутатами Верховної Ради, аби максимально ефективно напрацювати вирішення житлової проблеми захисникам та їх родинам, які мають у цьому потребу, – наголосила міністерка у справах ветеранів Юлія Лапутіна.

Головне фото: armyinform.com.ua

Читайте також: У Вінниці між учасниками Програми “Муніципальне житло” розподілили квартири у будинку на Бортняка

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.