Поліція: на Вінниччині за тиждень склали понад 700 адмінматеріалів через карантинні порушення

17:55
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

На Вінниччині поліцейські за минулий тиждень склали 128 адмінпротоколів через порушення правил карантину. Також за цей період винесли 482 постанови про адміністративні правопорушення через відсутність захисних масок.

Про це повідомляється на сайті ГУНП у Вінницькій області.

Вказується, що в області щодоби працює 67 мобільних рейдових груп, які складаються з поліцейських, представників Держпродспоживслужби, Укртрансбезпеки та інших уповноважених осіб. Так, за минулий тиждень такі спільні групи перевірили 2600 суб’єктів господарської діяльності.

– Також за цей період поліцейські склали 128 адміністративних протоколів за ч. 1 ст. 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм), з числа яких: 4 – на керівників торгових закладів та установ харчування; 47 – на підприємців, або інших осіб, які здійснювали торгівельну діяльність, або надавали відповідні послуги; 65 – на фізичних осіб, 11 – на перевізників, 3 з яких – за перевезення пасажирів без документів, що посвідчує їх COVID-безпечність; 1 – на громадян за порушення карантинних правил щодо самоізоляції.

За вказаний період винесено 482 постанови про адміністративні правопорушення за ч. 2 ст. 44-3 КУпАП (перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без захисних масок), – йдеться в повідомленні.

 

Як повідомили Vежі у ГУНП у Вінницькій області, в статистиці не враховані дані про складені адміністративні матеріали патрульної поліції.

Нагадаємо, нещодавно у зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації Кабмін затвердив нові правила пасажирських перевезень в Україні. Так, з 21 жовтня міжрегіональні перевезення будуть дозволені за умови наявності документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, або негативного результату тестування на COVID-19, який чинний 72 години. Детальніше ‒ за ЦИМ посиланням.

Також з 23 вересня у всіх регіонах України встановлено “жовтий” рівень епіднебезпеки. Водночас у МОЗ зазначали, що обмеження “жовтого” рівня не будуть застосовуватися, якщо всі учасники (відвідувачі) та щонайменше 80% організаторів масових заходів, працівників кафе та ресторанів, кінотеатрів, театрів, музеїв чи інших культурних закладів, спортзалів та басейнів матимуть хоча б одне щеплення або чинний (72 год) результат ПЛР- чи експрес-тестування. Детальніше про чинні обмеження ‒ за ЦИМ посиланням.

Фото з сайту ГУНП у Вінницькій області