«По той бік паркану»: у Вінниці відбудеться екскурсія будівельним майданчиком парку «Хімік»

11:58
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Цієї суботи вінничан запрошують відвідати будівельний майданчик парку “Хімік” та подивитись, як відбувається реконструкція парку та що тут вже зроблено.

Анонсовано, що екскурсія “По той бік паркану” відбудеться вже 6 листопада, початок – о 12:00 біля головного входу в парк.

Екскурсію проведуть автори ідеї та проєкту – Євген й Ганна Чернат, Дар’я Боровик за участі замовника – департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради та виконавців робіт з реконструкції – приватного підприємства “Рослана”.

На зустрічі всі охочі отримають відповіді на питання щодо перебігу реконструкції парку. Наразі вже частково відреставровано вхідну групу, паркан і альтанку, а на центральній алеї укладено плитку й змонтовано сучасні led-ліхтарі. Про те, як виглядав парк “Хімік” на початку жовтня, читайте за ЦИМ посиланням.

Організатори екскурсії – дослідницький урбан-проєкт “Хімік” та “Інститут розвитку міст”.

Нагадаємо, що масштабний ремонт і оновлення парку “Хімік” розпочалось наприкінці березня цього року з загальною площею капітального ремонту в 2,4 гектара, а вартість робіт зменшили 20 053 024 гривень.

Фото – з фейсбук-сторінки події

Читайте також: У парку “Хімік” встановили металеву огорожу для початку реконструкції. ФОТО

Читайте також: У Вінниці розпочали реконструкцію парку «Хімік» на Замості. ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: В якому стані перебуває парк “Хімік” після початку реконструкції. ФОТОРЕПОРТАЖ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.