«По той бік паркану»: у Вінниці відбудеться екскурсія будівельним майданчиком парку «Хімік»

11:58
Автор: Ольга Каплун

Цієї суботи вінничан запрошують відвідати будівельний майданчик парку “Хімік” та подивитись, як відбувається реконструкція парку та що тут вже зроблено.

Анонсовано, що екскурсія “По той бік паркану” відбудеться вже 6 листопада, початок – о 12:00 біля головного входу в парк.

Екскурсію проведуть автори ідеї та проєкту – Євген й Ганна Чернат, Дар’я Боровик за участі замовника – департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради та виконавців робіт з реконструкції – приватного підприємства “Рослана”.

На зустрічі всі охочі отримають відповіді на питання щодо перебігу реконструкції парку. Наразі вже частково відреставровано вхідну групу, паркан і альтанку, а на центральній алеї укладено плитку й змонтовано сучасні led-ліхтарі. Про те, як виглядав парк “Хімік” на початку жовтня, читайте за ЦИМ посиланням.

Організатори екскурсії – дослідницький урбан-проєкт “Хімік” та “Інститут розвитку міст”.

Нагадаємо, що масштабний ремонт і оновлення парку “Хімік” розпочалось наприкінці березня цього року з загальною площею капітального ремонту в 2,4 гектара, а вартість робіт зменшили 20 053 024 гривень.

Фото – з фейсбук-сторінки події

Читайте також: У парку “Хімік” встановили металеву огорожу для початку реконструкції. ФОТО

Читайте також: У Вінниці розпочали реконструкцію парку «Хімік» на Замості. ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: В якому стані перебуває парк “Хімік” після початку реконструкції. ФОТОРЕПОРТАЖ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.