У парку “Хімік” встановили металеву огорожу для початку реконструкції. ФОТО

13:06
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці стартує реконструкція парку “Хімік”, яка триватиме до початку наступного року.  Для цього по периметру парку вже встановили металеву огорожу. 

Нагадаємо, що наприкінці лютого цього року у Вінниці почали підготовку до реконструкції парку “Хімік”: там видалили аварійні дерева. А на тижні по периметру парку встановили огорожу, щоб розпочати роботи на його території.

Про це у коментарі “Місту над Бугом” розповіла Вікторія Кравчук, керівниця відділу урбаністики “Інститут розвитку міст”.

Повідомляється, що у планах демонтаж асфальту та бетонних конструкцій і видалення старих дерев, встановлення десятків лавок і вуличного освітлення. У рамках реконструкції також планують встановити дитячі та спортивні тренажери, велопарковки та альтанку. Буде й окрема територія для вигулу собак. А ще, за словами Вікторії Кравчук, у парку встановлять вуличну сцену та “лаву добросусідства”.

– Це ключова локація, вона знаходиться біля існуючого будинку-альтанки та передбачає перебування людей різного віку. Близько 100 людей одночасно можуть там присісти. Друга зона дитяча, для дітей старшого віку. Третя зона спортивна, вона передбачає різне обладнання та бігову доріжку довжиною 100 метрів. 4 зона – вигулу собак і алея прогулянкова зона, розповіла Вікторія Кравчук.

Фото (архівне) – facebook.com/KhimikResearch

Крім того, на території реконструйованого парку планують висадити сотні нових дерев і кущів та квіти. Концепція реконструкції передбачає ще нове покриття і бігові доріжки, вбиральню, відеонагляд, wi-fi зону та маленьке кафе. Також будуть збережені та реконструйовані білі колони на вході.

Загалом на реконструкцію парку планують виділити майже 29 мільйонів гривень. Повідомляється, що роботи мають бути завершені наступного року. Зі слів Вікторії Кравчук, більша частина робіт запланована на цей рік, а на початку наступного в парку вже мають облаштувати громадську вбиральню.

Детальніше з концепцією реконструкції парку Хімік можна ознайомитися за ЦИМ посиланням. А за перебігом процесу реконструкції можна стежити на сторінці проєкту у Фейсбук за ЦИМ посиланням.

Фото огорожі – Maksim Ismaylov

Читайте також: На реконструкцію парку “Хімік” виділяють майже 29 мільйонів: яким він буде. ГРАФІКА

Читайте також: У парку “Хімік” влаштують “Вибух”, “Розчинення” та “Лавку добросусідства”. ГРАФІКА

Читайте також: Реконструкцію парку «Хімік» планують розпочати з освітлення

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.