Плисківський інтернат на Вінниччині реорганізували шляхом приєднання до обласного пансіонату

16:00
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Сьогодні, 19 березня, Вінницька обласна рада ухвалила рішення про реорганізацію Плисківського психоневрологічного інтернату.

Згідно з ухваленим рішенням, заклад буде реорганізовано шляхом приєднання до комунальної установи «Обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку».

“Реорганізувати Плисківський психоневрологічний інтернат (код ЄДРПОУ 03188151, місцезнаходження: вул. Броніцького,2, с. Плисків Погребищенського району Вінницької області, 22252) шляхом приєднання до комунальної установи «Обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку» (код ЄДРПОУ 02770067, місцезнаходження: вул. Хмельницьке шосе, 94, м. Вінниця, 21029)” – йдеться у рішенні.

В ході реорганізації буде утворено комісію, яка проведе інвентаризацію майна та забезпечить здійснення розрахунків за зобов’язаннями закладу.

“Права та обов’язки, майно, земельні ділянки Плисківського психоневрологічного інтернату перейдуть до правонаступника. Майно буде закріплено на праві оперативного управління, а земельні ділянки площею 1.1476 га, 0,8219 га та 0,4052 га – передані у постійне користування. Метою реорганізації закладу є оптимізація його роботи та покращення соціального захисту осіб з інвалідністю та громадян похилого віку” – пише обласна рада.

Також у документі зазначено:

“6. Встановити, що в результаті реорганізації шляхом приєднання права та обов’язки, майно, земельні ділянки Плисківського психоневрологічного інтернату переходять до правонаступника комунальної установи «Обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку». Закріпити майно за комунальною установою «Обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку» на праві оперативного управління, а земельні ділянки (кадастровий номер 0523484200:05:001:0095, площа 1,1476 га, кадастровий номер 0523484200:05:001:0089, площа 0,8219 га, що розташовані за адресою: вул. Броніцького, 2, с. Плисків Погребищенського району Вінницької області, 22252; кадастровий номер 0523484200:05:001:0090, площа 0,4052 га, розташовану за адресою: вул. Броніцького, 29, с. Плисків Погребищенського району Вінницької області, 22252) передати у постійне користування.

7. Комісії з реорганізації:
7.1. Повідомити про наступне вивільнення виконувача обов’язки директора Плисківського психоневрологічного інтернату Тислюка Павла Вікторовича.
7.2. Повідомити у встановленому чинним законодавством України порядку працівників Плисківського психоневрологічного інтернату про реорганізацію юридичної особи. Забезпечити дотримання соціально-правових гарантій працівників інтернату у порядку та на умовах, визначених чинним законодавством України.
7.3. Провести інвентаризацію майна Плисківського психоневрологічного інтернату згідно з законодавством.
7.4. Здійснити усі розрахунки за зобов’язаннями Плисківського психоневрологічного інтернату в порядку, встановленому законодавством.
7.5. Скласти передавальний акт та подати його на затвердження до Вінницької обласної Ради після закінчення строку пред’явлення кредиторами вимог у порядку, встановленому законодавством.
7.6. Надати державному реєстратору усі документи, передбачені Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», для проведення державної реєстрації реорганізації шляхом приєднання Плисківського психоневрологічного інтернату.
8. Заступнику директора Департаменту соціальної та молодіжної політики обласної державної адміністрації Мельнику О.В. здійснити організаційно-правові заходи щодо виконання статті 22 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності».
9. Департаменту соціальної та молодіжної політики обласної державної адміністрації (Мельник О.В.) передбачити кошти на проведення процедури реорганізації Плисківського психоневрологічного інтернату”. 

Нагадаємо, наприкінці 2019 року навколо Плисківського інтернату спалахнув скандал після публікації відео, відзнятого громадськими активістами. Вони зафіксували, як групу психічно хворих людей утримують в зачиненій кімнаті абсолютно голими. В темній кімнаті з кахельною підлогою перебували люди різної статі та віку, їх тривалий час не допускали до вбиралень.

За тим поліція Вінницької області відкрила кримінальне провадження за фактом нелюдського поводження з підопічними інтернату. Справу почали розслідувати за частиною 2 статті 146 Кримінального кодексу України.

Як уточнила Vежі сьогодні, 19 березня, заступниця начальника відділу комунікації ГУ Нацполіції у Вінницькій області Ірина Добровольська, наразі справа ще розслідується (за зазначеною статтею). Оголошень про підозри наразі немає.

Ч.2 ст. 146 ККУ – незаконне позбавлення волі або викрадення людини, щодо двох чи більше осіб або за попередньою змовою групою осіб, або способом, небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого, або таке, що супроводжувалося заподіянням йому фізичних страждань, або із застосуванням зброї, або здійснюване протягом тривалого часу. Такий злочин караються обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Читайте також: Плисківский інтернат на Вінниччині, в якому знущались над людьми, реорганізують

Читайте також: В інтернаті на Вінниччині психічно хворих утримують голими в зачиненій кімнаті без доступу до вбиральні. ВІДЕО

Читайте також: Чому директора інтернату, де знущалися над психічно хворими, звільнили “за згодою сторін”? Коментарі чиновників

Фото – з фейсбук-сторінки Плисківського інтернату

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.