Організатори «OperaFest Tulchyn-2021» повідомили про чартерні автобуси та пошук вуличних музикантів, майстрів і художників

14:24
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

Вже наприкінці серпня на Вінниччині відбудеться міжнародний оперний фестиваль просто неба “OPERAFEST TULCHYN2021″. Організатори пропонують долучатися до святкового ярмарку, який відбудеться в межах дійства. Також для глядачів анонсували “Чартерні програми”, щоб вінничани могли комфортно дібратися до фестивальної локації.

Як повідомляють організатори, окрім основної програми, дійство відбуватиметься й за межами фестивальної території – на головних вулицях Тульчина. 

Фестиваль “Operafest Tulchyn-2021″ відбудеться 27-2серпня 2021 року біля Палацу Потоцьких, що в місті Тульчин на Вінниччині. Міжнародний оперний фестиваль OPERAFEST TULCHYN-2021 відбувається за підтримки “Українського культурного фонду”.

Для вуличних музикантів, майстрів, художників, а також всіх, хто бажають взяти участь у святковому ярмарку, зараз оголошено відкриту реєстрацію (електронні форми, які потрібно заповнити, розміщені на офіційному сайті фестивалю operafest.com.ua у рубриці “Новини”).

Також зараз триває конкурс на отримання відзнаки “OPERAFEST TULCHYN рекомендує”. Окрім цього, у ресторанах і готелях, що здобудуть відзнаку, у дні фестивалю пригощатимуть спеціальним оперним меню та пропонуватимуть “ексклюзивні оперні послуги”.

Повідомляється, що до 10 серпня діти можуть взяти участь в образотворчому конкурсі “Створимо оперну абетку разом”. Всі найкращі роботи будуть включені до другого видання “Дитяча оперна абетка OPERAFEST TULCHYN” та презентовані на виставці у Тульчині під час фестивалю (умови участі можна переглянути на сайті фестивалю ТУТ).

Проїзд до фестивалю

Вхід на фестиваль – безкоштовний. Глядачів пускатимуть у порядку живої черги у конкретний сектор, згідно з наявністю у ньому вільних сидячих місць. Аби знизити ризик скупчення глядачів, на фестивалі не буде стоячих місць.

З Вінниці на фестиваль до Тульчина можна буде дібратися чартерними автобусами. Ті, хто придбає квитки на чартер, отримають місця у GOLD-секторі фестивалю. 

Автобуси будуть курсувати до Тульчина з кінцевої зупинки на Західному автовокзалі за таким розкладом:

27 серпня – виїзд о 17.00 (повернення у Вінницю – о 02.10);

28 серпня – виїзд о 17.00 (повернення у Вінницю – о 03.00);

29 серпня – виїзд о 17.00 (повернення у Вінницю – о 01.00);

Вартість «чартерів» – 350 гривень (ціна за проїзд в обидві сторони). “Час виїзду сплановано так, щоб глядачі побачили повну програму кожного дня фестивалю”, – зазначають в пресрелізі. 

Придбати «чартери» та забронювати місце у партері можна на офіційному сайті фестивалю ТУТ, на сайті “Афіша” та  “Bilet.vn.ua”, а також за адресами: Вінниця, вулиця Театральна, 15 (1 поверх, оф. 102) та Тульчин, вулиця Незалежності, 8 (бібліотека).

Час роботи інфо-центрів: 14:00 – 19:00. Також чартери можна купити у касах “Афіша Вінниці”: у “Вінницькому універмазі” (ліве крило)тур-клубі “Бідняжка” (вул. Соборна, 7)рок-магазиніМобі Дік” (вул. Матроса Кішки, 7а), у Будинку офіцерів, у креативному просторі “CHERDAK (вул. Соборна, 24).

Телефон для довідок 067 369 00 25.

Повну програму фестивалю можна переглянути за ЦИМ посиланням. 

Читайте також: Опера, вогняне шоу і балет: якою буде програма фестивалю “OperaFest Tulchyn-2021”

Читайте також: “Діти – найкращі глядачі у світі!”: на Вінниччині стартував OperaFest Tulchyn-2019. ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: “Кольори вітру” від Disney, нічні тюльпани і гроза: як завершився перший день OperaFest Tulchyn. ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: Приїхали за враженнями: у Тульчині розпочався Grand OperaFest. ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: Карнавал, вогонь і танго: якою була перша нічна програма OperaFest Tulchyn-2019. ФОТОРЕПОРТАЖ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.