Оновлений СКА на Янгеля отримає назву “Аква-Він”

7:53
Автор: Vежа
Become a Patron!

На Янгеля триває реконструкція спортивного комплексу. Поки тривають ремонтні роботи, для нього вже вигадали нову назву. Згодом заклад передадуть спортивній школі. 

Оновлений СКА отримає назву “Аква-Він”, повідомляє радіо “Місто над Бугом”. Сам комплекс збираються передати на баланс Дитячо-юнацької спортивної школи №3.

Зазначають, що головною родзинкою стане басейн довжиною 25 метрів. Він матиме шість доріжок для плавання.

Сергій Краєвський, голова комітету з фізичної культури й спорту Вінницької міської ради, повідомив, що під час проєктування вирішили залишити стару форму чаші басейну, однак її укріпили за спеціальною технологією. Також збережуть вишки та трампліни для стрибків.

– У комплексі вже є вентиляція. На бетонній чаші басейну маємо ще покласти плитку. Ще маємо замовити сучасні тумби для плавців, – прокоментував Сергій Краєвський.

Окрім того, спорткомплекс матиме ігровий, атлетичний, гімнастичний зали та тренажери. Також приділяють увагу створенню комфортних умов для занять людей з інвалідністю. Повідомляють, що нині роботи вже добігають кінця.

Голова комітету з фізичної культури та спорту додав, що в оновлених залах планують проводити змагання різних рівнів. Зокрема, й на рівні чемпіонату України.

Зазначимо, що реконструкція спорткомплексу по вул. Янгеля, 48 триває ще з вересня 2018 року.

Фото з сайту Вінницької міської ради та архіву Vежі

Читайте також: “Реанімація” басейну та розширення спортивної зали: у Вінниці показали, як триває реконструкція СКА. ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: Мер Вінниці показав, як виглядатиме СКА на Янгеля після реконструкції. ГРАФІКА

Читайте також: На реконструкцію вінницького СКА з державного бюджету виділять 20 мільйонів гривень

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.