«Офіс туризму Вінниці» анонсував нові екскурсії на квітень. РОЗКЛАД

15:37
Автор: Vежа
Become a Patron!

«Офіс туризму Вінниці» анонсував 18 екскурсій та турів на квітень. Серед новинок – одразу три екскурсійні проєкти. Це екскурсія «Драми і кохання, гроші і вино» та два тури регіоном: «Місця сили і гармонії» і проєкт «Гостинне Поділля».

Як повідомляють на туристичному сайті міста Vinnytsia.city, у квітні продовжать збірні екскурсії у Костелі Пресвятої Діви Марії Ангельської та його підземеллях, тематичну прогулянку «Пензлем натхненниць малюємо місто», дитячий проєкт «Загадки стародавньої Вінниці» тощо.

Розклад подій

1 квітня – Тематична вечірка для дітей «Тіт-Ток – Smile Party» у релаксо-сховищі «Без хвиль».

2 квітня – Екскурсійний дитячий проєкт «Загадки стародавньої Вінниці» (середмістям). Гідеса Оксана Роздорожнюк.

Також 2 квітня, 16 квітня, 22 квітня та 28 квітня – Екскурсійний проєкт «І нехай Він вам буде свідком…». Гід Максим Грибінник.

7 квітня – Екскурсійний проєкт «Girl-party по-вінницьки». Гідеса Альона Сазонова.

8 квітня – Екскурсійний проєкт «Місця сили і гармонії» (Лядова – Буша) з гідесою Людмилою Очеретною. І Екскурсійний дитячий проєкт «Вінницький Дзен» (середмістям) з гідесою Анастасією Стовпець.

14 квітня та 21 квітня – дитячий екскурсійний проєкт «І нехай Він Вам буде свідком…» з майстер-класом по виготовленню свічки. Гід Максим Грибінник.

14 квітня – Екскурсійний проєкт «Легенди вінницької Єрусалимки» (гастро). Гідеса Оксана Роздорожнюк.

15 квітня – Екскурсійний проєкт «Вінниччина: від традицій до інновацій» (Вінниця – Бубнівка – Четвертинівка – Рахнівка – Карабелівка – Марківка – Тишківка) (дегустація сирів). Гідеса Оксана Роздорожнюк. Крім цього, організовують екскурсійний проєкт «Пензлем натхненниць малюємо місто» (середмістям). Гідеса Людмила Очеретна.

23 квітня – Екскурсійний проєкт «Драми і кохання, гроші і вино» (середмістям) з дегустацією в ресторані «Тифліс» та супроводом сомельє від «Винний дім Гігінеішвілі». Гідеса Оксана Роздорожнюк.

29 квітня – Екскурсійний проєкт «Вінницькі садки» (середмістям) з гідесою Катериною Ружило та екскурсійний проєкт «Вінниця: історії кохання» (середмістям) з обідом у ресторації «Штехенберг» з гідесою Альоною Сазоновою.

30 квітня – Екскурсійний проєкт «Гостинне Поділля» (Вінниця –Бар – Отроків – Іванківці – Підлісний Мукарів – Маліївці – Зіньків). Гідеса Оксана Роздорожнюк.

Зазначено, що маршрути всіх екскурсій розроблені так, щоб у разі повітряної тривоги можна було направитися в найближче укриття. За новинами та змінами в розкладі екскурсій стежте на сторінках «Офісу туризму Вінниці» у Facebook та Instagram, а також у телеграм-каналі «Туристичні новини Вінниці».

Ілюстративне фото – misto.vn.ua, фото – Vinnytsia.city

Читайте також: “Вайб богемної вишуканості творів різних епох”: у Вінниці відбудеться оперний “квартирник”

Читайте також: У вінницькому артпросторі “ПІЧ” відбудеться благодійна барахолка

Читайте також: Біг, театр, рок-н-ролл: у Вінниці відбудеться вистава-концерт “120 ударів на хвилину” від Малого театру

Читайте також: Вінницький театр імені Садовського анонсував репертуар на квітень

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.