Біг, театр, рок-н-ролл: у Вінниці відбудеться вистава-концерт “120 ударів на хвилину” від Малого театру

21:57
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці наступної п’ятниці, 7 квітня, відбудеться концерт-вистава від Малого театру “120 ударів на хвилину”. Вистава, натхненна збіркою автобіографічних нарисів японського письменника Харукі Муракамі “Про що я говорю, коли говорю про біг”, супроводжуватиметься кавер-версіями хітів закордонних та українських виконавців. Однак вистава не є сценічною версією цих текстів, і біг в ній – це метафора. 

Як йдеться в анонсі події на Facebook-сторінці “ПІЧі”, цю виставу в артпросторі мріяли привезти ще два роки тому. Зазначається, що “120 ударів на хвилину” – не класична вистава, де є чіткий сюжет та структура. Це набір спостережень, висновків, “інсайтів” Муракамі та молодих акторів Малого театру.

Під час виступу звучатимуть кавер-версії хітів гуртів та виконавців: “The Beatles”, “The Rolling Stones”, “Creedence Clearwater Revival”, Еріка Клептона, Боба Ділана, “Воплі Відоплясова” та інших – у виконанні акторів Малого театру.

– Жива музика і найвідоміші у світі роздуми про Біг найвідомішого у світі японського літератора Харукі Муракамі. Свіжо, іронічно, зворушливо і мотивуюче! Коли ти сяєш як зірка, а на небі ні хмаринки, коли, окрім кросівок, нічого не потрібно, і ти розумієш, що страждання – питання вибору. Як і насолода, – описують виставу в “ПІЧі”. 

Автор ідеї та режисер – Станіслав Весельський;
Рішення сценічного простору – Марія Моторна;
Художник з освітлення – Сергій Огрудніцький
Виконавці: Христина Дейлик, Марія Чуприненко, Марія Моторна, Станіслав Весельський, Тимур Бурлака, Сергій Дударєв.

Коли: 7 квітня, п’ятниця, о 19:00;
Де: “ПІЧ”, вул. Сковороди, 25 (на мапах все ще пушкіна);
Вхід: 535 грн.

Ілюстрація – з фейсбук-сторінки “ПІЧі”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.