Нові партнери, виклики та проекти: вінницькі організації запрошують до спілки «Місто Змістів»

19:23
Автор: Місто Змістів

Якщо ви вже давно працюєте в громадському секторі, або ж заснували громадську організацію зовсім нещодавно, але плануєте активно її розвивати, запрошуємо долучитись до Мережі ОГС “Місто змістів”.

Це можна зробити шляхом участі в Загальних зборах та, де ви презентуєте свою організацію.

Для участі у Зборах необхідно до 19:00, 20 січня 2019 року:

  1. Зареєструвати організацію за посиланням
  2. Надіслати річний звіт вашої організації на адресу [email protected]. У разі відсутності готового звіту його можна зробити за зразком
  3. Підготувати:
  • заяву про вступ до громадської спілки;
  • документ (протокол, наказ тощо), що підтверджує рішення керівного органу організації щодо членства в Мережі та делегування представника/ці на участь у Загальних Зборах з правом голосу;
  • копія свідоцтва про державну реєстрацію ОГС та Статут.

Оригінали вищезгаданих документів необхідно надати організаційному комітету під час реєстрації на Загальні Збори 22 січня 2019 року.

Також хочемо повідомити, що ваша організація може делегувати кандидата/ку до складу другої каденції Координаційної ради Мережі ОГС “Місто змістів. Членство в КР – можливість безпосередньо впливати на розбудову Мережі та Партнерства.  При бажанні номінувати когось до складу координаційної ради – просимо заповнити форму до 20 січня 2019 року. Форма зголошення на вступ до Координаційної ради ТУТ.

Збори відбудуться у вівторок, 22 січня о 16:00. (реєстрація о 15:30) в HUB “Місто змістів”. вул. Пушкіна, 11 (перший поверх)

 

Для чого це вашій організації?

  1. Щоб підвищувати свою організаційну спроможність та працювати ще ефективніше над досягненням своїх цілей
  2.  Щоб знати, чим займається влада і як ви та члени вашої ГО можете впливати на процес прийняття рішень
  3.  Щоб разом шукати нові змісти, продукувати проекти, дискувати, планувати та втілювати!

У колі спілки вже є 29 активних організацій.  Діяльність Мережі ОГС «Місто змістів» спрямована на розбудову і розвиток міста Вінниця, зокрема шляхом створення платформи Hub «Місто змістів», в рамках якої мешканці, представники міських співтовариств, організацій громадянського суспільства, Вінницької міської ради та бізнесу мають можливість дискутувати про місто, обмінюватися досвідом, долучатися до місцевих процесів прийняття рішень, генерувати ідеї, ініціювати проекти і отримувати підтримку у їх реалізації.

Будемо разом розвивати наше місто, підсилюючи і допомагаючи один одному!

Телефон для довідок –  097 61 311 51 Олена Данілова

Фото : vezha та Сергія Олійника

Читайте також: ХАБ-трансформер: у Вінниці показали “інкубатор ідей” для активістів. ФОТОРЕПОРТАЖ