На Замостянській демонтують майже 300 рекламних вивісок. ГРАФІКА, ВІДЕО

16:30
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

На вулиці Замостянській буде демонтовано 270 вивісок, що не відповідають естетиці міста. Демонтаж розпочнуть вже у травні, але поки у підприємців, які розмістили таку рекламу, є можливість замінити вивіску добровільно.

Як зазначив у сюжеті  Телеканалу VITA Євген Совінський, заступник директора Департаменту архітектури та містобудування Вінницької міської ради, зміни торкнуться 26 фасадів будинків. Йдеться про ділянку Замостянської вулиці від проспекту Коцюбинського до вулиці Стрілецької.

Як зазначено в сюжеті, сьогодні вивіски на Замостянській є доволі різними за розмірами, формою та кольорами, тож загалом виглядають неестетично та не відповідають Положенню про встановлення вивісок у м. Вінниця та Комплексній схемі розміщення вивісок по вулиці Замостянській. Відтак власникам потрібно їх замінити. Як писала Vежа раніше, знімуть ті вивіски, конструкції яких перекривають декоративні елементи фасадів будинків і заважають візуальному сприйняттю споруд.

Ситуація на сьогодні

 

Рекомендоване розміщення реклами

Як зазначається в сюжеті, наразі власники вивісок можуть звернутися до Департаменту архітектури і містобудування Вінницької міської ради з документами, які підтверджують дату добровільної заміни реклами. До цієї дати підприємців не будуть чіпати. У разі відмови від заміни, а також у випадку бездіяльності на порушників накладуть штраф від 850 до 1700 гривень і демонтують вивіски примусово.

Як зазначено в сюжеті, власники вивісок від коментарів журналістам відмовилися.

 

Рекомендоване розміщення реклами

Нагадаємо, демонтаж вивісок відбуватиметься відповідно до Положення про встановлення вивісок у м.Вінниця та Комплексної схеми розміщення вивісок по вул. Замостянській. Які вимоги висуваються до нових вивісок та як орієнтовно виглядатиме вулиця після їх заміни – читайте в нашому матеріалі.

Реальне (1) та рекомендоване (2) розміщення реклами на Замостянській

Як показує практика, процес демонтажу вивісок – це відносно тривала процедура. Зокрема, по вулиці Соборній демонтаж почали ще влітку 2018 року, але в центрі міста ще досі залишаються вивіски, що не відповідають муніципальним нормам.

Водночас, як зазначає в сюжеті маркетолог Вікторія Попова, в рекламній сфері нині існує тенденція використовувати для реклами різні міські об’єкти, зокрема лавки та урни.

Зазначимо, що заміна рекламних вивісок також буде здійснена й на інших вулицях міста. Як розповів Vежі Євген Совінський, наступним місцем, де почнуть заміну вивісок, стане вулиця Пирогова.

Зображення:  Комплексна схема розміщення вивісок по вул. Замостянській

Читайте також: На Соборній почали демонтувати вивіски, котрі псують вигляд фасадів. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.