× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

На Соборній почали демонтувати вивіски, котрі псують вигляд фасадів. ФОТО

11:27
Автор: Андрій Качор

Сьогодні, 24 липня, в присутності журналістів, комунальники та представники Департаменту архітектури продовжили демонтувати рекламні вивіски на Соборній.

Черговою “жертвою” боротьби за охайний вигляд фасадів в центральній частині міста стала вивіска магазину комп’ютерної техніки за адресою Соборна, 81. Об’ємну рекламну конструкцію за допомогою “люльки” “Міськсвітла” демонтовували майже годину: по частинах, кожну літеру окремо, за допомогою лома та болгарки.

Паралельно з процесом демонтажу про ситуацію з рекламними вивісками на Соборній розповідав представник Департаменту архітектури Євген Совінський.

– Ми продовжуємо демонтувати ті вивіски, власники яких не відреагували на пропозиції міської влади та не з’явилися на конфліктну комісію з цього приводу. Зокрема ідеться про рекламні конструкції на будинках по Соборній, 85, 81 і 38. Тільки сьогодні ми демонтуємо чотири вивіски, – розповідає Совінський.

За його словами, знімуть ті вивіски, конструкції яких перекривають декоративні елементи фасадів будинків і заважають візуальному сприйняттю споруд.  Як пояснює представник Департаменту архітектури, до цього з власниками реклами проводили роз’яснювальну роботу, до конструкцій на кожному будинку був окремий підхід щодо того, як їх варто змінити.

– Тим, хто звернувся до Департаменту з 1 червня до завершення місяця, тим ми розробимо паспорти на нові вивіски безкоштовно. На даний момент до нас звернулися з цим вже понад 150 підприємців, це абсолютна більшість з тих, хто має подібну рекламу в центрі, фактично йдеться про 80% підприємців. Лишилися одиниці, які проігнорували наші приписи, їхні вивіски будуть демонтовані, – каже Совінський.

Рекламні конструкції, що псують зовнішній вигляд будівель на Соборній, будуть демонтовані протягом липня та серпня. Повністю очистити центральну вулицю від негарних рекламних конструкцій на спорудах обіцяють до вересня.

Фото Андрія Завертаного

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.