× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

На вінницьких вулицях ростимуть барбариси та «Софі Лорен»

14:09
Автор: Віталія Мазур

Понад 200 кущів барбарису та 5 тисяч кущів троянд висадили комунальники по Вінниці. Також посадили липи та клени – всього озеленення та уквітчання міста обійшлося у майже 578 тисяч гривень.

Три угоди на закупівлю саджанців липи клену, кущів барбарису та троянд комунальне підприємство «Вінницязеленбуд» уклало ще наприкінці жовтня. Тендери були проведені за допомогою сайту публічних закупівель Prozorro.

Так, на 130 тисяч гривень закуплено 119 саджанців липи широколистої (постачальник – Комунальне сільськогосподарське підприємство «Запоріжзеленгосп»). Ще 166 саджанців липи, десяток кленів та 211 кущів барбарису, а також , 5 кущів ялівцю та 40 туй купили на 253,4 тисячі гривень у ТОВ «Грінсад».

«Найпахучіше» замовлення отримало ТОВ «Меді Грін Трімікс» – для Вінниці тут придбали 5 тисяч кущів троянд за 194,4 тисячі гривень. Із них 500 кущів сорту «Глорія Дей», а 4,5 тисячі – сорту, названого на честь спокусливої актриси Софі Лорен. Цей сорт троянд особливий тим, що він має повне рясне цвітіння.

  • Троянди ми досадили вже у клумби, що навпроти Центрального автовокзалу, а також по вулицях Коцюбинського та Замостянській. Клени висадили вздовж дороги по Барському шосе. А барбариси ростимуть біля 2-ї школи та по вулиці Гонти, – розповів журналісту VежА заступник директора «Вінницязеленбуду» Микола Залецький.

У Вінниці висадять ще 125 сакур та лип

Також розповів, що часто досаджувати дерева та квіти доводиться тому, що їх крадуть. Проте, поки поліція вандалів-клептоманів не знайшла.

Інші новини

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.