На Вінниччині за понад 22 мільйона планують відремонтувати міст через річку Десна

11:27
Автор: Vежа
Become a Patron!

На Вінниччині планують відремонтувати міст через річку Десна. Очікувана вартість робіт – 22 600 000 гривень. сайті публічних закупівель опублікували тендер на поточний ремонт мосту через річку Десна.

Відповідне тендерне оголошення на сайті публічних закупівель ProZorro розмістив замовник – Служба автомобільних доріг у Вінницькій області.

Згідно з тендером, планується поточний середній ремонт мосту через річку Десна на км 23 + 400 автомобільної дороги загального користування державного значення Р-33 (Вінниця – Турбів – Гайсин – Балта – Велика Михайлівка – /М-16/, а також розробка проєктної документації.

Як ідеться в тендерних документах, передбачено: розчищення чагарників, демонтаж бар’єрного та перильного огородження та демонтаж елементів мостової споруди. Також передбачено ремонт конструкцій мостової споруди. Окрім цього планують облаштувати водовідвід, дренаж та ремонтувати підходи до мостової споруди.

Подати тендерну пропозицію можна до 21 червня, початок аукціону – 27 липня. Роботи планують завершити до 31 грудня 2022 року.

Як зазначено у тендері, виконавець має гарантувати якість та можливість експлуатації об’єкта, зокрема, з такими гарантійними строками: земляне полотно – 10 років, основа дорожнього одягу – 10 років,  асфальтобетонне та цементобетонне покриття – 6-10 років,  мости – 8 років, регуляційні споруди – 6 років, дорожні знаки – 2 роки.

Читайте також: У Вінниці на Вишеньці облаштовують підвищений пішохідний перехід

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.