На Вінниччині вандали зруйнували зону відпочинку у лісі. ФОТО

7:39
Автор: Vежа
Become a Patron!

Невідомі особи у рекреаційному пункті на Вінниччині потрощили гойдалки та дитячі гірки, пошкодили накриття та вибили двері у вбиральні. Лісівники просять свідків події звернутися до лісгоспу. 

У Вінницькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства розповідають, що у лісівничому еколого-просвітницькому пункті «Устянська дача» невідомі особи зламали дитячу гірку та гойдалку, вибили двері у вбиральні та залишили купи сміття. Тепер лісівникам доведеться відновлювати зруйновані об’єкти за свій кошт.

– За роки існування еколого-просвітницький пункт ніколи не пустує. Це місце стало традиційним для сімейного дозвілля, відпочинку з дітьми, відзначення різноманітних свят. І відвідувачі завжди свідомо поводилися у місцях відпочинку, бережливо ставилися до облаштованої лісівниками зони. Однак знайшлися ті, кому начхати на людську працю. Нещодавно невідомі особи вчинили акт вандалізму у рекреаційному пункті, потрощили гойдалки та дитячі гірки, пошкодили накриття та вибили двері у туалеті, — додають в управлінні лісового та мисливського господарства.

Адміністрація та колектив ДП «Бершадський лісгосп» просять усіх, хто має якусь інформацію або був свідком руйнування, звернутися у лісгосп. Телефон 38 (043) 522-19-77. Розташовано лісгосп за адресою місто Бершадь,
вул. Ю. Коваленка, 30.

Водночас відвідувачів еколого-просвітницьких пунктів просять не смітити, поважати працю лісівників, цінувати створене та не пошкоджувати споруди.

– На облаштування таких пунктів, постійну підтримку в чистоті йдуть чималі кошти. Та й кожен з нас приходить відпочивати до лісу не останній раз, тож варто подбати, щоб і наступного разу в місці відпочинку було затишно й приємно.

Свого часу силами й коштами ДП «Бершадський лісгосп» у Бершадському лісництві створено лісівничий еколого-просвітницький пункт «Устянська дача». Тут охочі мають змогу змістовно та з користю провести своє дозвілля, краще пізнати ліс, особливості флори та фауни даної місцевості. Для зручності поставили дерев’яні столи й лавки, ошатні альтанки. Подбали лісівники й про найменших своїх гостей: створили для них майданчики з гойдалками, гірками, драбинками.

Фото: Вінницьке обласне управління лісового та мисливського господарства

Читайте також: Лісівники Вінниччини створюють мінералізовані смуги, щоб вберегти ліси від вогню. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.