На Вінниччині створять робочу групу для боротьби з нелегальними перевізниками

8:11
Автор: Vежа
Become a Patron!

На Вінниччині розпочнуть боротьбу з нелегальними перевезеннями. Для цього створять спеціальну робочу групу, до якої увійдуть перевізники, які працюють законно, а також правоохоронці та представники влади. 

Про це розповів заступник голови ОДА Олександр Піщик під час свого брифінгу. Він зазначив, що через карантин виникли нелегальні пасажирські перевезення. Вони небезпечні як пасажирів, так і  водіїв, оскільки збільшується можливість розповсюдження інфекційних хвороб. Крім того, такі перевезення впливають й на існування легальної роботи сфери пасажирських перевезень, сплати податків, створення нових та збереження існуючих робочих місць.

 

– Поки відповідальний бізнес сумлінно виконував усі державні обмеження, нелегальний бізнес швидко набрав свої оберти. Це наша спільна проблема. Тому ми запропонували долучитись відповідальному та легальному бізнесу до спільної роботи, делегувавши своїх представників до робочої групи щодо боротьби з нелегальними перевізниками. Ця робоча група доведе своє ефективність по прикладу боротьби з незаконними АЗС та пришвидшить припинення діяльності нелегальних перевізників та врегулює роботу сфери пасажирських перевезень, – зазначив заступник голови ОДА.

За словами Олександра Піщика, тепер в облдержадміністрації мають підготувати проект розпорядження щодо створення такої робочої групи й вирішити, хто увійде до її складу.

Це питання розглянули на зустрічі з представниками з ініціативною групою перевізників області.

– Ми зіштовхнулися з такою проблемою, як нелегальні перевізники, – зазначив представник ініціативної групи перевізників, а також депутат облради Сергій Кривешко. – Не дай Бог, щоб у нас, у Вінницькій області, були другі Бровари. Та по всій Україні, поки два місяці перевізники стояли – цю нішу заповнили нелегальні перевізники. Якщо виїжджає автобус, який працює по документах, в межах чинного законодавства, то сьогодні заїжджаючи на автостанції чи проїжджаючи певні зупинки, їм ставлять питання: “Чого ти сюди їдеш? Ми вже тут працюємо”. Ви розумієте, як це питання загострюється. Хочу звернути увагу правоохоронних органів.

 

Він також запропонував включити до робочої групи не лише перевізників, а також представників поліції, податкової інспекції, СБУ та прокуратури.

– Ми дуже просимо, щоб влада пішла нам на зустріч, створила цю робочу групу, залучаючи й людей від нашої організації. Та щоб ми спільними зусиллями вивели пасажирські перевезення на новий рівень, без нелегальних перевізників у Вінницькій області.

Нагадаємо, що нещодавно у Броварах сталась масова перестрілка на вулиці. За словами міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, конфлікт між двома угрупуваннями правопорушників виник у зв’язку з перерозподілом сфер впливу на галузь пасажирського перевезення між Броварами та Києвом. На його думку, це викликано непрозорими умовами проведення тендерів на перевезення, а також “сірими” схемами отримання грошових коштів від перевезень. За словами Авакова, учасники з перестрілки були найняті перевізниками з Броварів, Києва та Вінниці, яким платили по 800 гривень за “акцію”.

Читайте також: ЗМІ: під час масової перестрілки у Броварах затримали мешканців Вінниччини. ФОТО, ВІДЕО

Читайте також: У Броварах взяли під варту вже щонайменше два десятки учасників перестрілки. ВІДЕО

Читайте також: Тільки «Інтерсіті»: залізничне сполучення з Вінниччиною дозволили частково відновити

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.