Як вибрати надійний онлайн магазин для дорослих

Ще років десять тому ми шукали магазин, де можна купити щось, здатне змінити наше інтимне життя, а сьогодні ми визначаємо критерії, які допоможуть вибрати найкращий з інтим-бутиків. Секс-шоп онлайн став найкомфортнішим способом здійснення покупок і для цього є безліч причин. Серед основних – бажання посвячувати у свої інтимні секрети якнайменше людей. Про вибір надійного інтим-бутика розкажуть експерти в цій галузі, які представляють секс-шоп TALLA.

секс-шоп онлайн

Критерії для визначення надійного інтим-шопу

Багато з них актуальні для всіх магазинів, що працюють в онлайн-режимі, але є й ті, які можна застосовувати лише до інтимної сфери:

  • Анонімність. Цей критерій має стати основним, оскільки ми маємо справу з найбільш інтимною частиною життя людини. Конфіденційність має бути дотримана на всіх етапах процесу покупки. Як може забезпечити анонімність секс-шоп? Все просто. По-перше, для упаковки купленого товару має бути використана міцна та непрозора упаковка. По-друге, у графі «вміст» має бути зазначено щось на кшталт «косметика», «сувенір».
  • Асортимент. Якщо інтим-бутік не надає покупцеві можливість вибору, якщо асортимент складається тільки з бюджетних товарів або навпаки – товарів преміум-сегменту, вам варто задуматися. Секс-індустрія пропонує асортимент інтимних товарів, який здатний задовольнити людей з різними потребами та смаками, а завдання власника інтим-шопу надзвичайно просте та складне одночасно – стати посередником між виробниками та споживачами. Це вигідно кожній із сторін і, якщо це не так, значить хтось у цьому ланцюжку зайвий.
  • Ціна. Напевно, це основний критерій вибору товару та онлайн-секшопа в цілому, який стоїть, якщо не на першому місці, то завжди виникає після того, як ми знайшли потрібний товар. Існує маса способів зробити так щоб ціна товару була конкурентоспроможною. Наприклад, робота безпосередньо з виробниками чи оптимізація внутрішніх процесів у компанії, що також дозволить знизити ціни. Онлайн-магазин, який прийшов на ринок надовго, зробить все, щоб лояльність покупців формувалася і під дією цього фактора.

TALLA – приклад інтим-бутіка для комфортних покупок

Секс-шоп TALLA – це спілка людей, яких надихає те, чим вони займаються. Це основа успіху, якого магазин досяг за короткий термін. Найважливіше, чому ми приділили увагу:

  • Сайт. Це основний інструмент взаємодії між покупцем та продавцем, і ми приділили йому пильну увагу. Сайт повинен бути функціональним і при цьому зрозумілим простому користувачеві, сервіс повинен надавати всі основні функції, включаючи швидку покупку, «обране», історію замовлень і т.д. Не обійшлося і без фішок. У нашому магазині це система бонусів, скористатися якою може будь-хто, хто зареєструє свій кабінет. Відповідно до системи, покупець отримує бали за покупки, відгуки та інші дії, які конвертуються у знижки та приємні бонуси.
  • Доставка. Всі замовлення надсилаються в день їх оформлення, а доставка в будь-який регіон України складає 1-3 дні.
  • Ціни. Ми маємо найпривабливіші ціни, оскільки ми є офіційними представниками багатьох відомих брендів секс-індустрії. Щоб зробити їх ще нижчими, ми автоматизували всі можливі процеси при оформленні замовлення, що дозволило зменшити витрати.

Поради щодо вибору секс-іграшок від експертів TALLA

Безумовно, першим критерієм вибору має стати функціональність. Ви вибираєте гаджет, який повинен задовольнити ваші сексуальні потреби чи хоча б допомогти зробити це. Для цього вам знадобиться консультація, яку на нашому сайті ви можете отримати онлайн.

Якщо це ваш перший досвід, то вибір краще здійснювати від найпростішого до складного. Якщо це вібратор, він повинен мати розміри, з якими ви звикли мати справу, з широким діапазоном регулювань, щоб ви могли вибрати «свій» режим впливу. Матеріалами виготовлення може бути силікон, кібершкіра, ПВХ. Іграшки зі скла, металу залиште для того часу, коли ви набудете необхідного досвіду.

Незалежно від того, обираєте ви бюджетну іграшку або секс-гаджет з преміального сегмента, одним із основних критеріїв має стати безпека. Матеріал виготовлення може бути більш менш реалістичним, але він не повинен викликати алергічних реакцій, а форма іграшки повинна бути безпечною для ігор.

При першій покупці віддайте перевагу продукції відомих вам брендів і найголовніше – іграшка повинна вам подобатися. Це ваш перший досвід, і він має бути позитивним!

Ви маєте право на вибір і сьогодні він є, тому ви повинні дозволити собі зробити його. Це ваш час, гроші, здоров’я та психологічний комфорт. Ваш перший інтим-бутік – це майже те саме, що й перше побачення. Перші враження важливі, але вони бувають оманливі, тому ми поділилися своїми думками щодо цього.

Вгору