Тільки «Інтерсіті»: залізничне сполучення з Вінниччиною дозволили частково відновити

8:23
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінницькій обласній державній адміністрації прийняли рішення з 1 червня відновити залізничне сполучення з областю. Про це повідомляють у протоколі позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У протоколі від 31 травня вказано, що розглядали можливість здійснення перевезень пасажирів залізничним транспортом у пасажирських потягах категорії «Інтерсіті».

У зв’язку з тим, що станом на 11 годину 31 травня інцидентність за останні 7 днів склала 104 випадки захворювання, що відповідає умовам послаблення карантину, та зважаючи на звернення АТ “Укрзалізниця” щодо відновлення курсування пасажирських потягів у регіональному та дальньому сполученнях, і враховуючи велику кількість проданих квитків на потяги «Інтерсіті», комісією було вирішено відновити залізничне перевезення громадян.

Вказано, що відновлення пасажирських перевезень можливе з 1 червня у разі відповідності критеріїв оцінки поточної епідеміологічної ситуації.

Водночас в протоколі комісії від 31 травня не вказано про відновлення автобусного перевезення з іншими областями, а також залізничного перевезення потягами іншого класу, крім «Інтерсіті».

За таке рішення проголосували 37 присутніх на засіданні комісії осіб, а проти було двоє.

Додамо, що спершу у Вінницькій області залізничне та міжобласне автобусне сполучення планували відновити лише з 15 червня через ризик погіршення епідситуації на COVID-19 у поминальні дні.

Читайте також: Залізничне та міжобласне автобусне сполучення з Вінниччиною можуть відновити з 15 червня

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.