На Вінниччині понад 20 тисяч ветеранів війни на сході України отримають земельні ділянки

7:58
Автор: Vежа
Become a Patron!

Понад 20 тисяч учасників АТО та ООС з Вінниччини отримають земельні ділянки. Їм виділили понад 29 тисяч гектарів землі.

Як повідомляє видання “АрміяInform” з посиланням на Головне управління Держгеокадастру області, 20 386 учасників АТО та операції Об’єднаних сил з Вінниччини вже отримали накази про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною орієнтовною площею 29 533, 2576 га.

Зокрема, 3 686 ветеранів війни на Сході матимуть землю для ведення індивідуального садівництва. Загальна площа цих ділянок становить понад 365 гектарів. Ще 16 700 військовослужбовців отримають ділянки для ведення особистого селянського господарства загальною площею 29 167,4503 га. Загалом 23 488 учасників Антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил звернулися з клопотаннями про отримання земельних ділянок.

Водночас, майже 15 тисячам військовослужбовців вже виділили та передали у власність ділянки загальною площею майже 23 гектари. Також видано накази про надання дозволів на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність 241 члену родин загиблих під час бойових дій. З них 153 особи вже отримали у власність земельні ділянки загальною площею 216 гектарів.

Читайте також: Верховний Суд зобов’язав Вінницьку міськраду надавати інформацію про вільні земельні ділянки

Читайте також: У Вінниці “атовцям” планують виділити земельні ділянки біля Вишенського озера. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.