На Вінниччині через аварію на газопроводі без газу опинилися понад 1200 споживачів

11:20
Автор: Богдан Будай
Become a Patron!

В неділю, 26 вересня, у Хмільницькому районі виникла аварійна ситуація на газопроводі високого тиску. Внаслідок аварії без газу опинилися мешканці чотирьох сіл. Станом на ранок понеділка без газопостачання залишалися понад 1200 споживачів.

Як йдеться на сайті АТ “Вінницягаз”, аварійна ситуація сталась під час проведення ремонтних робіт на трасі “Біла Церква – Кременець”. За повідомленням газовиків, працівники служби з ремонту доріг пошкодили підземний газогін високого тиску ІІ категорії діаметром 110 мм. Роботи проводились без погодження з газовою компанією.

 

 

 

 

В результаті без газу залишились споживачі чотирьох сіл Глуховецької та Махнівської територіальних громад: Бродецьке, Дубина, Медвідка та Вовчинець.

Витік газу оперативно локалізували фахівці Козятинської дільниці “Вінницягазу”.

Як йдеться в повідомленні газовиків, будівельна компанія, з провини якої сталася аварія, муситиме відшкодувати витрати на ремонт газопроводу та сплатити штраф.  У “Вінницягазі” наголошують, що земляні роботи в охоронних зонах газорозподільних мереж можуть проводитися лише за попереднім погодженням АТ “Вінницягаз” як Оператора ГРМ та після отримання дозволу на їх проведення.

Як зазначила згодом в коментарі Veжі фахівчиня зі зв’язків з громадськістю АТ “Вінницягаз” Алла Хоменко, на сьогодні споживачам досі не відновили послугу газопостачання. Причиною тому, каже жінка, є той факт, що компанія, з провини якої сталась аварійна ситуація, не сплатила кошти на ремонт газопроводу.

Витрати на ремонт має взяти на себе компанія, яка стала винуватицею цього пошкодження. Поки що, наскільки мені відомо, назустріч компанія не йде. Виходить, що “Вінницягаз” є заручником ситуації, оскільки ми маємо отримати кошти для того, щоб провести ремонт. Оскільки це газопровід високого тиску, ІІ категорії, витрати великі. Ми чекаємо кроку від компанії, – розповіла Алла Хоменко.

Фото – з сайту “Вінницягазу”, головне фото – ілюстративне

Читайте також: В селі на Вінниччині через аварію на газопроводі без газу опинилися понад чотири сотні споживачів

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.