В селі на Вінниччині через аварію на газопроводі без газу опинилися понад чотири сотні споживачів

14:23
Автор: Vежа

Вчора, 3 серпня, в селі Гордіївка Гайсинського району через пошкодження газопроводу без газопостачання опинилися 446 споживачів. До кінця доби 4 серпня планується завершити ремонт та почати відновлення подачі газу селянам.

Як йдеться на Facebook-сторінці АТ “Вінницягаз”, напередодні о 17:10 в населеному пункті аварійна ситуація виникла через пошкодження газопроводу низького тиску.

Станом на сьогодні фахівці Тростянецької дільниці газової компанії вживають заходи задля усунення аварійної ситуації та якнайшвидшого відновлення газопостачання.

Як розповіла Veжі фахівчиня зі зв’язків із громадськістю АТ “Вінницягаз” Лариса Логінова, “роботи сьогодні планували завершити до кінця дня і розпочати відновлення газопостачання мешканцям, тому що там майже 5 сотень споживачів” залишилися без газу.

‒ І не стільки часу займають власне аварійно-відновлювальні роботи газопроводу, скільки відновлення (постачання) газу до помешкань. Тому що на виконання правил безпеки ми маємо потрапити до кожної будівлі, щоб перевірити, що пуск газу безпечний, ‒ підкреслює фахівчиня.

 

 

 

Відтак, мешканців будинків та квартир у Гордіївці просять перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами після припинення газопостачання та на момент пуску газу забезпечити доступ працівників АТ “Вінницягаз” до газових приладів своїх помешкань.

До слова, подібна аварійна ситуація сталася вчора у Хмільницькому районі. За попереднім повідомленням газовиків, через аварію на розподільних газопроводах середнього та низького тиску в селі Райки та селі Адамівка фахівці Калинівської дільниці АТ “Вінницягаз” припинили газопостачання з 16:00 год 3 серпня до 17:00 год 5 серпня.

Зазначається, що газопостачання буде відновлено після проведення аварійно-ремонтних робіт.

Фото ‒ Facebook-сторінки АТ “Вінницягаз”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.