На тиждень раніше: осінні канікули у вінницьких школах розпочнуться 18 жовтня

13:26
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

У всіх школах Вінниці та в закладах на приєднаних територіях перенесли осінні канікули. Вони триватимуть з 18 по 24 жовтня включно.

Про це повідомляє телеканал “ВІТА” з посиланням на директорку департаменту освіти Вінницької міської ради Оксану Яценко. 

 

Зазначено, що  згідно з рекомендаціями Міносвіти, планувалось, що цієї осені канікули мали б тривати з 25 по 31 жовтня. Однак педагогічні колективи вінницьких шкіл вирішили відправити дітей на відпочинок на тиждень раніше.

Яценко в коментарі журналістам зазначила, що перенести канікули вирішили для того, щоб оптимізувати освітній процес. Яценко пояснила, що оскільки у жовтні заплановано відразу чотири вихідні дні (14, 15, 16 та 17 жовтня), то потім навчатися п’ять днів, а згодом знову відпочивати на канікулах – не зовсім зручно для дітей.

– Канікули можуть і мають бути довші і кращі для дітей. Це буде півтора тижня повноцінного відпочинку, а тоді, з новою наснагою та натхненням, діти знову сядуть за шкільні парти, – зазначила директорка департаменту.

У сюжеті зазначено, що Яценко також підкреслила, що перенесення шкільних канікул жодним чином не пов’язано з епідситуацією в освітніх закладах вінницької громади, адже свідомі свого обов’язку педагоги “вийшли у лідери з вакцинації”.

Повідомляється, що станом на 8 жовтня щеплення від коронавірусу зробили 86% працівників шкіл і 84% тих, хто виховує дітей у садочках.

– Є два садочки у Вінницькій територіальній громаді, які мають 100%. Школи наближаються до цього рівня, працівники активно вакцинуються, продовжується вакцинація і першою дозою, і другою дозою. Тому що вакцинація – це не є примус, вакцинація – це про життя, – резюмувала Яценко.

Нагадаємо також, що МОЗ затвердило перелік професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов’язковим: це, зокрема, працівники закладів освіти та органів виконавчої влади. Детальніше – матеріалі за ЦИМ ПОСИЛАННЯМ.

Читайте також: У МОЗ затвердили перелік професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов’язковим

Читайте також: У Вінниці двома дозами вакцини від COVID-19 щеплено майже чверть населення

Читайте також: У жовтні українці відпочиватимуть чотири вихідних поспіль

Відео – “ВІТА”, для головної ілюстрації використано фото з сайту 24tv.ua

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.