У жовтні українці відпочиватимуть чотири вихідних поспіль

17:45
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Оновлено: 12 Жовтня 2021, в 12:01

У четвер, 14 жовтня, українці відзначатимуть державне свято – День захисників і захисниць України. Цей день є неробочим, а “робочу” п’ятницю перенесуть на суботу – 23 жовтня. Таким чином, 14, 15, 16 та 17 жовтня вінничани будуть відпочивати.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України про перенесення робочих днів у 2021 році, у жовтні в українців та вінничан буде можливість відпочити чотири дні поспіль.

14 жовтня Кабмін рекомендує керівникам підприємств, установ та організацій (крім органів Пенсійного фонду України, акціонерного товариства “Укрпошта”, Державної казначейської служби та банківських установ) для працівників, яким установлено п’ятиденний робочий тиждень із двома вихідними днями в суботу та неділю, перенести з п’ятниці – 15 жовтня на суботу – 23 жовтня.

Щороку 14 жовтня, у день Покрови Пресвятої Богородиці, УПА та українських козаків, відзначається  День захисника України. Свято встановлено 14 жовтня 2014 року Указом Президента України з метою вшанування мужності, бойового подвигу та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню українському народу (https://don.kyivcity.gov.ua/content/den-zahysnyka-ukrainy.html). Проте зовсім нещодавно свято перейменували на День захисників і захисниць.

 

Ілюстрація – https://nv.ua/ та архів “Vежі”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.