На території вінницького аеропорту профрезерували перон та злітно-посадкову смугу

19:52
Автор: Vежа
Become a Patron!

На території вінницького аеропорту тривають роботи з ремонту злітно-посадкової смуги. Наразі вже профрезеровано смугу та перон. 

Як йдеться на сайті міської ради, до кінця року на смузі заплановано прочистити деформаційні шви та провести їх герметизацію.

Загалом, наразі виконується демонтаж аеродромних плит, тривають роботи по влаштуванню дорожнього корита під розширення злітно-посадкової смуги. Військові демонтують світлосигнальне обладнання. Також триває прочищення деформаційних швів з їх герметизацією та влаштування колекторів водовідведення.

За словами директора КП “Аеропорт Вінниця” Володимира Ніценка, наразі демонтовано вже 400 квадратних метрів аеродромних плит. Також підрядна організація встановила бетонний завод, який виробляє бетонну суміш. Цією сумішшю, за словами посадовця, заповнюють пустоти після демонтажу зруйнованих дорожніх плит.

Архівне фото з початку реконструкції

Також на 50% виконано земельні роботи. Зокрема, по влаштуванню розширення злітно-посадкової смуги та водовідведенню. Наприкінці цього тижня планується встановлення відповідного обладнання для укладання нижнього вирівнюючого шару бетону. Планується також демонтувати збірні залізобетонні плити та улаштувати дренажну систему, колектори, вирівнюючий шар.

Зазначається, що наступного року планують улаштування верхнього шару покриття штучної злітно-посадкової смуги, реконструкція водостічної системи та очисних споруд, монтаж світлосигнального обладнання. Також у планах на наступний рік – реконструкція мереж електропостачання, зв’язку, засобів метеорологічного забезпечення, радіотехнічних засобів посадки.

Варто зазначити, що роботи на летовищі стартували на початку жовтня. Ремонт розпочався після того, як аеропорт отримав фінансування з державного бюджету України у сумі 135 млн грн. Ця сума є першою частиною з передбачених коштів на першу чергу реконструкції. Загальний кошторис робіт по аеродрому становить 1,5 млрд грн.

Як йдеться в повідомленні, за сприятливих умов, вже у 2023 році Вінниця матиме модернізований сучасний міжнародний аеропорт, який відповідатиме усім вимогам авіаперевізників та забезпечуватиме комфорт і безпеку для пасажирів.

Як може виглядати реконструйований аеропорт Вінниці, стало відомо ще восени 2019-го року. Тоді компанія «UVT GROUP» опублікувала відповідну графіку та навіть випустила ролик.

 

 

 

Фото – з архіву VeжА

Читайте також: Розширення злітно-посадкової смуги та демонтаж військових плит: у Вінниці почали реконструкцію аеропорту. ФОТО

Читайте також: У Вінниці біля аеропорту планують створити виставковий центр

Читайте також: “Укрексімбанк” надає 300 мільйонів кредиту на реконструкцію будівлі вінницького аеровокзалу

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.