У Вінниці біля аеропорту планують створити виставковий центр

11:50
Автор: Богдан Будай
Become a Patron!

Неподалік вінницького аеропорту планують створити новий виставковий центр. Наразі в місті працюють над концепцією майбутньої локації.

Про це сьогодні під час презентації старту реконструкції аеропорту “Вінниця” розповів міський голова Сергій Моргунов.

За словами мера, ідею майбутнього центру почали розглядати після того, як на початку вересня відбулася перша регіональна агропромислова виставка, та після передачі ділянки біля летовища у власність міста.

На початку вересня ми зробили першу на території Вінницької області сільськогосподарську виставку. Вона отримала достатньо великий резонанс та зацікавленість серед аграріїв, у цілому мешканців Вінницького регіону і не тільки. І ми на сьогоднішній день працюємо над проєктом реалізації такого виставкового центру поряд з аеропортом саме на цій земельній ділянці, що була передана в комунальну власність міста Вінниці обласною радою, для того, щоб проводити постійно діючі виставки різного напрямку та різного масштабу. Це, знову ж таки, підвищення інвестиційного потенціалу нашого регіону, ‒ зазначає Сергій Моргунов.

За словами очільника міста, на сьогодні заступник міського голови Андрій Очеретний працює із зацікавленими у створенні виставкового центру підприємствами. Також планується поступово облаштовувати певні виставки на ділянці поблизу аеропорту в процесі розробки майбутнього центру.

Ми сьогодні працюємо над концепцією, адже буквально місяць тому земельна ділянка, згідно з рішенням, обласною радою була передана нам. Ми повинні завершити всі документальні процедури. Паралельно Андрій Михайлович Очеретний, як заступник міського голови, працює із зацікавленими підприємствами щодо можливості створення або реалізації цього проєкту. Я думаю, що ми поступово будемо застосовувати якісь активності, якісь виставки, але для більш масштабної реалізації треба буде більше часу, ‒ додає мер.

Відомо, що коли буде готова концепція майбутнього виставкового центру, її презентують громаді Вінницького регіону.

Нагадаємо, впродовж 7-9 вересня на території поблизу Вінницького аеропорту тривала перша регіональна агропромислова виставка “АГРО-Вінниця”. Відвідувачі могли побачити новинки, інноваційні технології та устаткування від близько 200 українських виробників та дилерів сучасної сільськогосподарської техніки. Детальніше ‒ за ЦИМ посиланням.

 

 

 

 

Фото – з архіву Veжа