У мережі показали, як планують реконструювати термінал Міжнародного аеропорту «Вінниця». ГРАФІКА

11:38
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Концепцію реконструкції терміналу Міжнародного Аеропорту «Вінниця» довірили розробити компанії «УВТ ГРУП» (UVT GROUP). Як повідомляється, проект реконструкції передбачає добудову третього поверху, скляні ліфти та VIP-залу. 

Як повідомляється на сайті підприємства, раніше були замовлені проекти реконструкції злітної смуги і, власне, існуючого терміналу аеропорту.

Як зазначив Vежі очільник аеропорту Ярослав Мазурець, проект, над яким працює саме “УВТ ГРУП”, ще опрацьовується та не є остаточним.

Згідно з концепцією, реконструйований термінал матиме орієнтовну площу 11 000 метрів квадратних. Реконструйоване бомбосховище, повне перепланування приміщень, надбудований третій поверх, окремий вхід для VIP персон і двоє гейтів для відправлення пасажирів.

Термінал також матиме змогу приєднати телескопічні рукави, можливість розширення міжнародної зони без перепланування технологічного процесу.

        

За сучасними вимогами новий термінал відповідатиме класу А,В енергоефективності. Для цього буде утеплено фасад з повною його заміною на сучасні утеплюючі матеріали та керамічне покриття, нове скління на базі фасадних систем Reynaers.

  

“Всі інженерні системи відповідатимуть класу енергоефективності А,В, обладнано рекуператорами теплоти, застосовані повітряні теплові насоси, система кондиціювання VRV. Проектом передбачена сучасна система диспетчеризації та автоматизації BMS, на базі обладнання Siemens, яка має контролювати всі параметри температури, враховуючі різні робочі зони, роботу теплового пункту, роботу всіх систем інженерного забезпечення та протипожежного захисту” – повідомляє «УВТ ГРУП».

Наразі документація готується для подачі в державну експертизу, а паралельно виконується робоча документація.

     

Зазначено, що для правильних розрахунків потоків людей по терміналу була використана індивідуально розроблена математична модель, а також модель для розрахунку евакуації людей при пожежі. Об’єкт матиме залізобетонний каркас, деякі панелі перекриття будуть демонтуватись для можливості надбудови 2-го та 3-го поверху. Проект виповідає класу наслідків СС3, розрахований на сейсмічність 7 балів.

Термінал планують обладнати додатковими прозорими ліфтами, а також металевими сходами з довговічним покриттям. Окрім того, термінал має враховувати потреби маломобільних пасажирів.

Зазначено, що на стелі другого поверху та над сходовими шахтами будуть розташовані додаткові світлові ліхтарі, які виконуватимуть функцію димовидалення, що дасть змогу уникнути великих повітропроводів димовидалення та компенсації. В будівлі також будуть передбачені VIP зали з сучасним затишним інтер’єром і конференц-залою.

В складі проекту також передбачені: насосна станція пожежного і питного водогону, сучасний паркінг з місцями для електроавтомобілів та благоустрій території.

Авторське право на проект належить головному архітектору проекту Агафонову Олексію В’ячеславовичу і ТОВ «УВТ ГРУП».

Читайте також: Визначено переможця тендеру на першу чергу реконструкції вінницького аеропорту

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.