На розвиток міжнародного аеропорту “Вінниця” планують виділити 600 мільйонів гривень. ДОКУМЕНТ

18:00
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

На розвиток міжнародного аеропорту “Вінниця” вже наступного року можуть виділити 600 мільйонів гривень. Така сума зазначена у проекті постанови Кабінету міністрів України.

Про це стало відомо з відповіді Міністерства інфраструктури України на депутатське звернення Геннадія Вацака. Зазначимо, що депутатське звернення стосувалося відновлення фінансування міжнародного аеропорту “Вінниця”.

Цей документ народний депутат з Вінниччини оприлюднив на своїй сторінці у Фейсбук.

– Повідомляємо, що нині Державне агенство інфраструктурних проектів України як державний замовник Державної цільової програми розвитку аеропортів до 2023 року […] розпочало роботу з перегляду та актуалізації завдань і заходів Програми, а також джерел і обсягів її фінансування, – йдеться у тексті документу.

– Зокрема Укрінфрапроект розробив проект постанови Кабінету міністрів України “Про внесення змін до Державної цільової програми розвитку аеропортів до 2023 року”, яким на 2021 рік планується передбачити фінансування робіт з розвитку міжнародного аеропорту “Вінниця” обсягом 600 мільйонів гривень. Міністерство  інфраструктури України листом від 12.10.2020 […]  погодило зазначений проект акта без зауважень.

Нагадаємо, що реконструкцію міжнародного аеропорту “Вінниця” затвердили пріоритетним для держави інвестиційним проектом до 2023 року.

Загалом пріоритетними визнали близько 100 проєктів по всій країні. У проекті додатку до відповідного розпорядження Уряду зазначається, що серед можливих джерел фінансування реалізації проекту є “кошти державного та місцевого бюджетів/кошти інвестора”. Детальніше про це – ТУТ.

Раніше Уряд не виділив коштів на реконструкцію аеропорту “Вінниця”, але залишив його у державній програмі. Втім, під час робочого візиту на Вінниччину Володимир Зеленський запевнив що будівництво аеропорту “Вінниця” відбудеться за його каденцію.

Графіка – facebook.com/vladkryklii
Фото – з архіву

Читайте також: “Ви побачите за мою каденцію будівництво аеропорту “Вінниця” – Зеленський. ВІДЕО

Читайте також: Уряд не виділив коштів на реконструкцію аеропорту “Вінниця”, але залишив його у державній програмі

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.