Уряд не виділив коштів на реконструкцію аеропорту “Вінниця”, але залишив його у державній програмі

14:58
Автор: Vежа
Become a Patron!

Кабінет міністрів України на своєму засідання 19 серпня виключив аеропорт у місті Вінниця з переліку об’єктів, на які передбачалося державне фінансування у сумі 1013,54 млн грн за Державною цільовою програмою розвитку аеропортів до 2023 року.

Про це повідомив народний депутат від ЄС Олексій Гончаренко у своєму телеграм-каналі, де опублікував відповідний документ. Як зазначає депутат, “зокрема Міністерство інфраструктури виділило 300 млн грн на реконструкцію цього аеропорту у 2019 році, проте фінансування не відбулося”.

Водночас, як видно з урядового документу, вінницький аеропорт залишається в державній програмі розвитку аеропортів.

 

 

Також Гончаренко повідомив, що рішенням уряду також збільшено фінансування реконструкції міжнародного аеропорту «Одеса». Згідно кошторису для завершення робіт, які є достатніми для повноцінного функціонування аеродрому, необхідно 2 969,58 млн грн. Тобто буде збільшення загальної кошторисної вартості по І і ІІ чергам будівництва складає 117,51 млн грн.

Крім того кабмін включив до Державної цільової програми розвитку аеропортів на період до 2023 року – проектування та будівництво аеропорту «Мукачево». Прогнозований обсяг необхідних фінансових вкладень у цей проект – 30 млн грн.

Нагадаємо, що про наміри виключити аеропорт “Вінниця” з державної програми розвитку аеропортів стало відомо 14 серпня. Тоді міністерство інфраструктури подало проект рішення, в якому вінницьке летовище планувати виключити з програми державного фінансування реконструкції. Попри те, що саме вінницький аеропорт є найбільш підготовленим до реконструкції авіаційним об’єктом в Україні.

Водночас наявність вінницького аеропорту в державній програмі залишає теоретичну можливість фінансування його реконструкції в майбутньому.

Читайте також: Мукачево замість Вінниці: стало відомо, чому уряд хоче відмовитися від реконструкції аеропорту “Вінниця”. ДОКУМЕНТ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.