На дезінфекцію вулиць та площ Вінниці витратили вже понад мільйон літрів дезрозчину. ФОТО

12:45
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

За вісім днів дезінфекційної обробки вулиць та площ Вінниці комунальні служби використали понад мільйон літрів дезрозчину. 

Як повідомляє Вінницька міська рада, обробку проїзних шляхів здійснили вже кілька разів. За тим почали дезінфікувати міські площі та алеї. Загалом з початку такої обробки використали 1 мільйон 32 тисячі літрів спеціального розчину.

 

Начальник відділу утримання об’єктів благоустрою департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради В’ячеслав Хілінський розповідає, що його департамент та КП «Вінницьке шляхове управління» за дорученням міського голови Сергія Моргунова розробили п’ять маршрутів, за якими здійснюється санітарна обробка.

– Наразі обробляємо міські площі та алеї. Загалом наші комунальні служби уже використали 1032,46 метра кубічних розчину деззасобу. Це понад мільйон літрів. Нам допомагає з обробкою міста також Головне управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області.

  

Таким чином у Вінниці дезінфікують вулиці, зупинки громадського транспорту, сквери, площі та інші місця скупчення людей.

   

Читайте також: У Вінниці для дезінфекції будинків видали майже 60 тисяч таблеток спецзасобу

Читайте також: У Вінниці мешканців просять повідомляти про випадки неналежної дезінфекції під’їздів

Читайте також: Дезінфекція раз на добу: в міськраді розповіли, як стежать за чистотою під’їздів під час карантину. ФОТО

Читайте також: У Вінниці вулиці міста обробляють дезінфікуючими засобами. ФОТО

Читайте також: У Вінниці посилили дезінфекцію громадського транспорту

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.