У Вінниці вулиці міста обробляють дезінфікуючими засобами. ФОТО

13:33
Автор: Vежа
Become a Patron!

Від сьогодні, 25 березня, у Вінниці почали обробляти вулиці міста дезінфікуючими засобами. Наразі розробили п’ять маршрутів, за якими проводиться обробка.

Як повідомляють на сайті Вінницької міської ради, у місті посилюють заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу. Сьогодні, 25 березня, сьогодні розпочалась санітарна обробка спецрозичином вулиць міста. Проводять дезінфекцію за допомогою спеціальних автомобілів комунальних підприємств та Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області.


Начальник відділу утримання об’єктів благоустрою департаменту комунального господарства та благоустрою Вячеслав Хілінський розповів, що розробили п’ять маршрутів, за якими проводиться обробка.

– Зараз в місті працює чотири одиниці спецтехніки: три поливомийні машини, які серед іншого мають можливість обробляти дороги дезінфікуючими засобами та один спецавтомобіль ДСНС.  Сьогодні плануємо охопити майже всі вулиці міста. Для цього використаємо близько 90 тонн дезінфікуючого розчину.

Водночас начальник КП «Вінницьке шляхове управління» Володимир Чорновол пояснив, що такі роботи по дезінфекції за технічними рекомендаціями мають відбуватися при плюсовій температурі.

– Ми розглядали можливість проведення таких робіт вночі. Але, на жаль, кілька останніх діб вночі мінусова температура, а ситуація не дозволяє зволікати. Тому роботи проводяться вдень.Крім того, комунальники дезінфікують під’їзди житлових будівель, ліфти, громадський транспорт, зупинки тролейбусів, трамваїв та автобусів.

Читайте також: Дезінфекція раз на добу: в міськраді розповіли, як стежать за чистотою під’їздів під час карантину. ФОТО

Читайте також: У Вінниці мешканців просять повідомляти про випадки неналежної дезінфекції під’їздів

Читайте також: У Вінниці посилили дезінфекцію громадського транспорту

Читайте також: Як на Вінниччині рятувальники дезінфікують під’їзди житлових будинків. ВІДЕО

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.