У Вінниці для дезінфекції будинків видали майже 60 тисяч таблеток спецзасобу

13:21
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

У Вінниці головам ОСББ та управляючим компаніям міста з 19 березня було безкоштовно передано 58 600 таблеток дезінфікуючого засобу «Санідез». 

Як повідомляє Вінницька міська рада, однієї таблетки вистачає для обробки одного під’їзду дев’ятиповерхівки (одна таблетка на 10 літрів води).

Деззасоби придбав департамент житлового господарства міської ради за кошти міського бюджету.

Зазначено, що управляючі компанії, які обслуговують 1214 багатоповерхових будинків (в яких налічується 4219 під’їздів), розпочали санітарну обробку кілька тижнів тому. За тим дезінфекцію розпочали в своїх будинках й ОСББ. Мешканці деяких багатоповерхівок самостійно взялись за санобробку.

Директор департаменту житлового господарства Роман Фурман зазначив, що зокрема головам ОСББ було роздано 11 800 таблеток, а управляючим компаніям – 46 800. Разом із тим чиновник розповів, що до департаменту від вінничан надходять скарги, що їхні під’їзди не дезінфікують.

– Хочу ще раз наголосити, що дезінфекція здійснюється ОСББ та управлінськими компаніями, а тому інформацію про виконання цих робіт люди можуть дізнатися в голови ОСББ, в уповноваженого по будинку або в обраній співвласниками управлінській компанії, – каже Роман Фурман.

У повідомленні міськради також зазначено, що обробку дезінфікуючими засобами потрібно робити щодня. Зокрема необхідно обробляти поверхні дверей входів в під’їзди, поштових скриньок та підвіконня, протирати поручні на сходинкових маршах, кнопки викликів ліфтів, а також кабіни ліфта.

Читайте також: Дезінфекція раз на добу: в міськраді розповіли, як стежать за чистотою під’їздів під час карантину. ФОТО

Читайте також: У Вінниці мешканців просять повідомляти про випадки неналежної дезінфекції під’їздів

Читайте також: У Вінниці вулиці міста обробляють дезінфікуючими засобами. ФОТО

Читайте також: У районах Вінниччини дезінфікують зупинки транспорту та дитячі майданчики. ФОТО, ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.