Минулими вихідними на Вінниччині близько двох тисяч осіб вакцинували проти COVID-19

7:26
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінницькій області триває вакцинальна кампанія проти коронавірусної хвороби. У центрах вакцинації мешканці Вінниччини можуть безкоштовно отримати вакцину CoronaVac.

Регіональна координаторка з вакцинації Тетяна Бондаренко розповіла радіо “Місто над Бугом”, що вакцинуються як молодь, так і люди похилого віку, а позитивне ставлення до щеплення помітили не лише у Вінниці, а й в районах. Загалом минулими вихідними в області щеплення отримали майже дві тисячі громадян.

– Я за минулі вихідні об’їздила практично всі центри вакцинації населення і можу сказати, що вакцинуються і люди похилого віку, і середнього віку, і молодь. Зрозуміло, що люди стали до вакцинації більш прихильними. Тому на прийдешні вихідні теж плануємо роботу центрів вакцинації. Приміром, в центрі де було проведено найбільше щеплень, на базі Експоцентру у Вінниці, у порівнянні з минулими вихідними, вакциновано більше вінничан. Якщо минулими вихідними було 300 — 350 охочих на день, то цієї суботи щепились майже 500 людей, — прокоментувала Тетяна Бондаренко.

Минулими вихідними у Вінниці облаштували три Центри вакцинації, а в на території області вони також працювали у Хмільнику, Могилеві-Подільському та Гайсині. Як VежA писала раніше, лише у Вінниці у суботу, 19 червня, вакцинували 936 вінничан.

Загалом, як повідомляють на сайті про вакцинацію від COVID-19 в Україні, з початку вакцинальної кампанії у Вінницькій області вже проведено 87170 щеплень. З них одну дозу отримали 72 045 людей, а завершили вакцинацію двома дозами — 15 125.

Оперативні дані за 21 червня

Тетяна Бондаренко пояснила, що для всіх вакцинованих одразу зарезервували другу дозу вакцини. CoronaVac затверджена Всесвітньою організацією охорони здоров’я для екстреної вакцинації й усі, хто зробив щеплення двома дозами вакцини, можуть отримати міжнародний сертифікат про вакцинацію у свого сімейного лікаря.

– Вона (вакцина CoronaVac — ред.) затверджена ВООЗ у травні. Вже навіть люди, які отримали міжнародне свідоцтво про вакцинацію їздили за кордон, вакциновані вакциною CoronaVac. Тому що країни ЄС приймають людей, вакцинованих двічі вакциною, яка дозволена ВООЗ для екстреної вакцинації. Це CoronaVac, Pfizer та AstraZeneca.

Головне фото: lexinform.com.ua

Читайте також: Цієї суботи у Вінниці вакцинували від COVID-19 майже тисячу містян. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.