Цієї суботи у Вінниці вакцинували від COVID-19 майже тисячу містян. ФОТО

14:03
Автор: Vежа
Become a Patron!

У суботу, 19 червня, у Вінниці працювали три пункти вакцинації проти коронавірусу. Усіх бажаючих щеплювали вакциною CoronaVac.

Загалом протягом дня вакцинувались 936 людей. Найбільше, 458 вінничан, отримали щеплення в Експоцентрі на Соборній, у гімназії №23 — 238 осіб, а в школі №32 на Замості — 240 вінничан, повідомляють у Вінницькій міській раді.

 

– Обирали приміщення ті, де можна створити зони ознайомлення, огляду, реєстрації, щеплення і спостереження після вакцинації. А також розмежувати вхід та вихід. Загалом потрібно 250-300 квадратних метрів, — розповів директор департаменту охорони здоров’я міської ради Олександр Шиш.

 

Цього разу до вакцинації залучили десять медичних бригад. За словами Олександра Шиша, у Вінниці в наявності достатня кількість доз вакцини CoronaVac для вакцинації населення. Також готові створювати додаткові пункти щеплень, якщо виникне необхідність.

–  У Центрах первинної медико-санітарної допомоги кожного робочого дня працюють стаціонарні пункти вакцинації, тому бажаючі можуть щепитись і протягом тижня, не чекаючи  вихідних, — наголосив чиновник.

Вінничани отримують щеплення безкоштовно. У Центрах вакцинації необхідно перебувати у масках та дотримуватись соціальної дистанції.

 

Про місця розміщення Центрів вакцинації надалі повідомлятимуть на сайті міської ради.

Фото: Вінницька міська рада

Читайте також: В Україні продовжили карантин до осені та встановили нові карантинні норми

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.