× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Музика, театр вогню та спорт: як у Вінниці попрощаються із головною ялинкою міста

11:24
Автор: Дар'я Гоц

Якщо ви ще не встигли подивитися на головну ялинку Вінниці, то маєте на це ще три дні. У четвер сезон новорічних святкувань у Вінниці завершиться концертом у Центральному парку та церемонією закриття новорічної красуні.

Ще місяць тому, а саме 19 грудня, у Вінниці концертом біля Літнього театру у Центральному парку відкрили головну новорічну ялинку міста. Цьогоріч вона стала вищою, пишнішою, а також повністю оновила своє вбрання.

Не менш масштабною може стати церемонія закриття новорічної ялинки. Вінничан запрошують у четвер, 19 січня, відвідати святковий концерт та на рік попрощатися із зеленою красунею. Розпочнуться святкування  з фіналу традиційних щорічних спортивних змагань «BattleVINN». О 17:00 біля новорічної ялинки спритні вінничани змагатимуться зі цінні призи, нагороди та Кубок Діда Мороза.

Одразу після спортивного турніру, о 19:00, вінничан запрошують на рок-концерт. На сцені біля Літнього театру виступатимуть фіналісти першого «РОКВІНФЕСТУ». Серед п’яти учасників вінницького рок-турніру, право виступати на закритті новорічної ялинки отримали два гурти – «Decorum» з Калинівки та вінничани «Led Wind».

Окрім спорту та музики, організатори також підготували для вінничан вже традиційний виступ театру вогню з шоу програмою.

На завершення святкового вечора біля головної новорічної красуні виступить київський гурт «Selfy».

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.