× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці відкрили головну новорічну ялинку міста. ФОТОРЕПОРТАЖ

20:04
Автор: Андрій Качор

Близько тисячі людей сьогодні увечері зібралися у Центральному парку Вінниці на відкриття головної ялинки міста.

Люди почали збиратися на площі біля літнього театру ще задовго до моменту, коли на 28-метровій зеленій красуні “запалили” святкові вогні. Біля літнього театру встановили велику сцену зі світлодіодним екраном, де виступали місцеві музичні колективи. Цього разу шоу-програма не обмежилася лише народними співами і танцями: артисти в новорічних костюмах закликали Миколая і Снігуроньку до Вінниці рок-н-ролом, хвацько витанцьовуючи на сцені.

Миколай на лімузині та Діди Морози на квадроциклах: у Вінниці відкрили казкове містечко. ФОТОРЕПОРТАЖ

Вже безпосередньо перед відкриттям ялинки, на сцену вийшов міський голова Вінниці Сергій Моргунов та голова ОДА Валерій Коровій. Вони не стали виголошувати тривалих промов, обмежившись загальними побажаннями добра та здоров’я усім вінничанам, та запевнили, що Вінниця розвиватиметься ще швидшими темпами, ніж зараз.

“Цей рік був не простий, як і попередній, але успішний і потужний для всіх нас. І в наступному році ми також робитимемо нові дороги, нові площі, випускатимемо на колії нові трамваї-ВінВеї, робитимемо ще більше нових міських просторів”, – пообіцяв вінничанам Сергій Моргунов.

А Валерій Коровій назвав Вінницю “перлиною України” і наостанок разом з мером міста вигукнув в один мікрофон “З Новим роком, Вінниця!”.

Відразу за цими словами ведучий зі сцени почав зворотній відлік до відкриття ялинки. Ще кілька миттєвостей, і на головній ялинці міста засяяли сотні вогнів та гірлянд, а саме дерево почало обертатися навколо власної осі. На сцену вийшли всі артисти, над натовпом закружляли блискітки та конфеті: у Вінниці “офіційно” розпочалися новорічні гуляння.

Новорічні свята у Вінниці відзначатимуть місяць: детальна програма

Фото Андрія Завертаного

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Інші новини

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.