“Мова не про знесення всього об’єкту, а про демонтаж аварійних конструкцій” – очільник Вінницької ОВА про Будинок офіцерів у Вінниці

14:42
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

У Вінниці планують “демонтувати аварійні конструкції” Будинку офіцерів, але про знесення всього об’єкту не йдеться.

Про це сьогодні повідомив на фейсбук-сторінці голова Вінницької ОВА Сергій Борзов.

У своєму дописі він зазначив, що згідно з висновком ДСНС, приміщення Будинку офіцерів є аварійним. Борзов зазначив, що після обстеження фахівцями прийняли рішення про розбір завалів. А також уточнив, що йдеться “не про знесення всього об’єкту, а про “демонтаж аварійних конструкцій, де небезпечно”.

 

Після влучання ракети будівля є аварійною. Такий висновок ДСНС. Після обстеження фахівцями, було прийнято рішення про розбір завалів. Мова не про знесення всього об’єкту, а про демонтаж аварійних конструкцій, де небезпечно.  Будинок офіцерів вистояв Другу світову війну. Вистоїть і цю – він уже став символом стійкості Вінниці, – написав голова Вінницької обласної військової адміністрації.

 

Нагадаємо, раніше на спільному брифінгу голови Вінницької ОВА Сергія Борзова, вінницького мера Сергія Моргунова та заступника голови Офісу Президента України Кирила Тимошенка повідомлялось, що будівля Будинку офіцерів буде підлягати зносу”, а долю приміщення “Ювілейного” вирішить експертна комісія.

Тільки що ми переговорили з очільником міста і з очільником області, що ця будівля (показує на Будинок офіцерів – авт.) буде підлягати зносу, щодо цієї будівлі (показує на “Ювілейний” – авт.), то це ще обстеження, буде або знос, або капітальний ремонт. Тобто є розуміння, що ці дві будівлі будуть зноситись. Громада вирішить, що повинно тут бути на цьому місці та які саме об’єкти й коли їх буде побудовано, – сказав тоді Кирило Тимошенко (на відео у тексті – з 7:30 хв).

Тоді ж інформація про, те, що “будівля Будинку офіцерів буде знесена”, зазначалась і в дописі з трансляцією брифінгу на фейсбук-сторінці Сергія Борзова:

Фото – архів “Vежі”

Читайте також: Будинок офіцерів у Вінниці планують знести, долю “Ювілейного” вирішить експертна комісія – брифінг із заступником голови ОПУ, очільниками міста та області

Читайте також: Понад 50 пошкоджених житлових будинків та транспорт: уточнення щодо масштабів руйнувань внаслідок ракетного удару по Вінниці

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.