Містяни з соціально вразливих груп населення можуть отримати продуктові набори за програмою ЮНІСЕФ

22:44
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Сьогодні у Вінниці в рамках реалізації проєкту ЮНІСЕФ почали видавати перші продуктові набори для містян з соціально вразливих груп населення. Загалом вінничани отримають 2 894 наборів, в які входять, зокрема, соняшникова олія, рибні консерви, крупи, сіль, цукор, чай та інше.

Як ідеться на сайті Вінницької міської ради, пакунки з продуктами почали видавати відсьогодні, 6 вересня. Щоб їх отримати, потрібно перебувати на відповідних обліках в департаменті соціальної політики й у Службі у справах дітей станом 1 травня 2022 року.

Продуктові набори можуть отримати малозабезпечені сім’ї, у яких виховуються діти-сироти й діти, позбавлені батьківського піклування, які проживають у громаді та є особливо вразливими до наслідків війни.

Зазначається, що на кожну родину виділяють таку кількість наборів, скільки дітей у родині, а всього виділено 2 894 продуктових набори. До пакунка входить 21 позиція найменувань, зокрема: соняшникова олія, м’ясна та рибні консерви, кабачкова ікра, крупи, сіль, цукор, томатна паста, чай, соки, круасани та інше. Набори видаються в рамках реалізації проєкту ЮНІСЕФ:

Нещодавно Вінницька міська територіальна громада стала партнером впроваджуваної АМУ програми ЮНІСЕФ. За отримані кошти департамент соціальної політики ВМР закупив продуктові набори сім’ям з дітьми. Після чого було сформовано перелік родин, які підпадають під умови отримання допомоги, після чого ми повідомили сім’ям, де та о котрій відбудеться отримання. Завдяки працівникам департаменту та його структурним підрозділам, швидко відбувся процес фасування та видача пакетів з допомогою. Найближчими днями ми плануємо роздати усі сформовані пакунки, – розповідає директорка департаменту соціальної політики Вінницької міської ради Валентина Войткова.

Фото – ВМР

Читайте також: У Вінниці продовольчі набори отримали понад 22 тисячі переселенців

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.