Міністерство охорони здоров’я ініціює дострокові осінні канікули в школах

10:01
Автор: Vежа
Become a Patron!

Міністерство охорони здоров’я України ініціює дострокові осінні канікули. Закладам освіти радять перенести їх на 18 жовтня 2021 року.

Як повідомили на сайті МОЗ, 12 жовтня Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій підтримала їхню пропозицію рекомендувати МОН звернутися в установленому порядку до обласних та Київської міської держадміністрацій з пропозицією перенесення осінніх канікул в закладах освіти на 18 жовтня 2021 року.

– Ситуація з захворюваністю на коронавірусну хворобу погіршується, зокрема, кожного дня у сотень дітей виявляють COVID-19, а тисячі учнів разом із вчителями відправляють на ізоляцію через виявлені випадки COVID-19. Достроковий початок канікул для школярів дозволить вплинути на поширення коронавірусної хвороби шляхом зменшення активності громадян та кількості не обов’язкових соціальних контактів, – пояснив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Зазначимо, що у всіх школах Вінниці та в закладах на приєднаних територіях уже перенесли осінні канікули. Вони триватимуть з 18 по 24 жовтня включно. Детальніше про це ТУТ.

Також міністр нагадав, що освітяни включені до Переліку професій, представники яких мають бути обов’язково вакциновані для повноцінної роботи. Якщо до листопада співробітники сфери освіти не матимуть щеплення проти COVID-19, то будуть відсторонені від роботи на період карантину без збереження заробітної плати.

– Вакцинація для освітян є можливістю не лише продовжувати працювати та надавати якісні знання учням. У першу чергу йдеться про захист свого життя та здоров’я, безпеку дітей, – наголосив Віктор Ляшко.

Ілюстративне фото – inlviv.in.ua

Читайте також: Основи робототехніки і програмування: на Вінниччині анонсували освітню програму для школярів 8-11 класів

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.