Основи робототехніки і програмування: на Вінниччині анонсували освітню програму для школярів 8-11 класів

21:18
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

На Вінниччині анонсували освітню програму для школярів 8-11 класів, які мають здібності до програмування. На інформаційну зустріч, яка відбудеться 18 жовтня, запрошуються директори шкіл, які матимуть змогу ознайомитись з навчальною програмою.

“IT-Association Vinnytsia” на своїй фейсбук-сторінці повідомила, що розпочинається відбір учасників на програму “Технологічне Майбутнє Вінниччини” з метою навчання школярів області основам робототехніки, програмування та інноваційного підприємництва.

Сучасні школярі, представники так званого покоління Z (або «зумери») надзвичайно поважають відчуття цінності своєї роботи, отримання швидких результатів. Проте кожен з них потребує менторства, навчання та чіткого структурування знань для досягнення успіху. – йдеться в анонсі.

Саме тому на презентацію для знайомства з навчальною програмою запрошуються директори шкіл (або відповідальні за них представники). На зустрічі будуть обговорюватись мета, цілі та завдання програми. На сайті асоціації зазначено, що програма розрахована на учнів 8-11 класів на 2021-2022 навчальний рік.

 

 

Презентація відбудеться 18 жовтня о 17:00 за адресою: молодіжний центр “Квадрат”, вулиця Театральна, 15. На подію можна зареєструватись за ЦИМ посиланням.

Фото – з фейсбук-сторінки “IT-Association Vinnytsia” та https://it-integrator.ua/

Читайте також: У Вінниці відбудеться презентація програми екологічної неформальної освіти “Еко-Центру Стіна”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.