Мер Вінниці показав, як триває реконструкція СКА на Янгеля. ФОТО

9:40
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці триває реконструкція спорткомплексу по вулиці Янгеля. Наразі робітники утеплюють будівлю, відновлюють 25-метровий басейн та проводять необхідні інженерні комунікації. Планується, що роботи завершать вже влітку. 

На сторінці міського голови Сергія Моргунова у Facebook показали, як зараз виглядає будівля та внутрішні приміщення колишнього СКА. До речі, роботи тривали й взимку і за цей час вже завершили укріплення будівлі.

– Саме у ході ремонту з’ясувалось, що стан конструкцій та чаші басейну набагато критичніший, ніж показало попереднє обстеження. Тому на додаткові роботи виділили ресурс з бюджету громади, – йдеться у дописі. – Зараз у приміщенні роблять теплу підлогу біля басейну, облаштовують інженерні комунікації, також утеплюють фасад та ставлять вікна.

– На сьогодні виконані всі роботи по укріпленню приміщення спортивного комплексу, – розповів директор департаменту капітального будівництва міської ради Ігор Кравець. – Коли ми приступили до роботи, то виявили, що дуже багато опорних конструкцій були в незадовільному стані. Тому ми спочатку зробили детальне обстеження будівлі й почали з укріплення опорних конструкцій. Чаша басейну також була у незадовільному стані. Підрядна організація замовила обстеження у київській профільній організації. В результаті було виявлено дуже багато тріщин, і ми були змушені коригувати проєкт, щоб укріпити чашу для уникнення її руйнування. Через це був перенесений строк здачі об’єкту в експлуатацію.

У спорткомплексі планують відновити 25-метровий басейн з вишками для стрибків у воду, а також облаштують понад тисячу квадратних метрів під спортивні зали. Приміщення облаштують з урахуванням стандартів доступності для людей з інвалідністю.

– На даний момент ми замінили практично всі інженерні мережі – вентиляцію, електрику тощо, – продовжує Ігор Кравець. – Зараз робимо «теплу» підлогу, продовжуємо працювати з чашею басейну, робимо тумби під трибуни глядачів, утеплюємо фасади та виконуємо штукатурні роботи. Проводимо реконструкцію по сучасних технологіях, як цього вимагають нормативні документи. Важливо, що це приміщення буде адаптоване для людей з інвалідністю. Тут буде встановлено ліфт, пандуси, облаштовані вбиральні. Робимо максимум для того, щоб було зручно всім.

Як повідомив очільник департаменту, загальна кошторисна вартість реконструкції становить 77 мільйонів гривень. Основну частину виділили з бюджету громади. Минулого року на реалізацію цього проєкту також отримали часткове фінансування з держбюджету, однак вже цьогоріч роботи продовжуються виключно за кошти міського бюджету

Зазначають, що СКА, який нещодавно отримав назву «Аква-Він», – це стратегічний об’єкт для міста з погляду розвитку спортивної інфраструктури й докладуть максимум зусиль, щоб вже у липні завершити реконструкцію.

Нагадаємо, що реконструкція спорткомплексу розпочалась ще у вересні 2018 року.

Фото з Facebook-сторінки Сергія Моргунова та з сайту Вінницької міської ради

Читайте також: Мер Вінниці показав, як виглядатиме СКА на Янгеля після реконструкції. ГРАФІКА

Читайте також: Оновлений СКА на Янгеля отримає назву “Аква-Він”

Читайте також: “Реанімація” басейну та розширення спортивної зали: у Вінниці показали, як триває реконструкція СКА. ФОТОРЕПОРТАЖ

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.