“Локдаун” у підземеллі: вінницькі степістки записали новий кліп. ВІДЕО

13:47
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

Оновлено: 11 Лютого 2021, в 17:07

Вінничанки Яна Лісова та Євгенія Дудник, які є чемпіонками світу зі степу, випустили новий танцювальний кліп. Цього разу дівчата затанцювали у вінницькому підземеллі. 

Своє нове відео команда “Flame Tap” опублікувала під назвою “The Lockdown”, зазначивши, що попри ізоляцію їхнє “захоплення ритмами ніколи не витісниться стінами будівлі”.

Друзі! Ми можемо бути фізично ізольовані від того, що любимо… Але ніхто не може відібрати у нас здатність любити, відчувати свободу та потужність, що живуть всередині нас! Нам бракує шаленої енергії від глядачів на живих виступах,
нам бракує цікавих пригод… нам бракує… нам бракує… не перелічити! Але наше захоплення ритмами ніколи не витісниться стінами будівлі, а підтримка та любов наших близьких завжди буде надихати на творчість, – йдеться у описі відео.

 

 

 

 

 

 

Кліп “The Lockdown” для вінницьких степісток із команди Flame Tap зняла незмінна знімальна група на чолі з Євгеном Горуном, разом із Павлом Вітом і Дмитром Лісовим. Раніше вони працювали над відео, де дівчата вразили танцем на аварійному мосту біля старовинного млина,  а також степом на скелях біля затопленого кар’єру.

Цього разі локацією стало підземелля вінницького монастиря капуцинів. Детальніше про це місце дивіться у відео Vежі нижче. А за ЦИМ посиланням можна дізнатися про те, чому вінницькі підземелля – це не катакомби.

Фото, відео – Flame Tap

Читайте також: Той, хто створює музичну машину часу: вінницький майстер етнічних інструментів Павло Віт

Читайте також: Ті, що пишуть музику ногами: як три вінницькі дівчини стали кращими степістками планети

Читайте також: Степ на аварійному мосту: вінничанки вразили країну танцем біля старовинного млину. ВІДЕО

Читайте також: “Вінниця, це ваш скарб”: степістки з Flame Tap виступили разом з “ДахаБраха” в театрі Садовського. ФОТО, ВІДЕО

Читайте також: “Танцювати можуть всі, хто може ходити”: як вінницькі чемпіонки світу тренують юних степістів. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.