“Ліквідувати терористів”: вінницька авіація показала навчання зі спецпризначенцями. ФОТО

18:47
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Бригада транспортної авіації імені Героя України Дмитра Майбороди, що дислокується на Вінниччині, показала, як допомагала спецпризначенцям “ліквідувати терористів” на навчаннях. Для цього авіатори, зокрема, спустили спецпризначенців на землю за допомогою канатів.

Як повідомляється на фейсбук-сторінці бригади, навчання за участі борту підрозділу здійснювались в складних метеоумовах.

 

 

 

 

– Силами декількох екіпажів вертолітної ескадрильї наша бригада забезпечила спуск спецпризначенців Служби безпеки України, що проводить даний захід, за допомогою канатів під час навчань в урбанізованій зоні та поза нею. Навчання за участі нашого борту були проведені в складних метеоумовах.

Вертоліт Мі-8 дає змогу десантувати військовослужбовців в густонаселеній місцевості канатним способом, в результаті спецпризначенцям вдалось ліквідувати загрозу в умовах міста без загрози життю цивільного населення, – йдеться в повідомленні.

 

 

 

 

Нагадаємо, раніше СБУ повідомляла, що у Вінниці з 13 по 15 травня відбудуться масштабні антитерористичні навчання СБУ. Протягом цього часу на окремих територіях можливе тимчасове обмеження або заборона руху транспортних засобів і пішоходів.

Фото з фейсбук-сторінки бригади

Читайте також: У Вінниці відбудуться масштабні антитерористичні навчання СБУ

Читайте також: “Нестримні-3” і вінницький АН-26: як на борту вінницького літака з`явилась акуляча паща

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.