Ледь не впіймали: активісти розгромили чергову гральну залу у Вінниці. ВІДЕО

20:05
Автор: admin
Become a Patron!

Сьогодні, 10 липня у Вінниці активісти молодіжних радикальних організацій здійснили чергову атаку на гральну залу на проспекті Юності. Ігрові автомати під вивіскою “Національна лотерея”, як і зазвичай, були розгромлені менше, ніж за хвилину. 

Цього разу до групи активістів входило близько 15 чоловік. Під вигуки нападників “виходим!”, клієнти гральної зали швидко полишили заклад. За тим протягом кількох десятків секунд начиння зали було розбите і зламане: зокрема активісти говорять про чотири розбиті “плазми” і “безліч моніторів”.

Водночас цього разу нападники ледь не перестрілись з охороною закладу. Працівники приватного охоронного агенства були на місці нападу за 30 секунд після того, як атака завершилася. Сам напад, як і завжди, тривав менше хвилини.

Нагадаємо, що це вже тринадцята подібна атака активістів на гральні заклади у Вінниці: останній напад на зали ігрових автоматів відбувся 20 червня: групою невідомих осіб було розгромлено залу на вулиці Грибоєдова, а  попередня така атака відбулася 7 червня на “Урожаї”. Молодики пояснюють свої дії тим, що поліція не здатна ефективно протидіяти незаконному, на їхню думку, гральному бізнесу.

Водночас минулого місяця правоохоронці оштрафували адміністратора одно з таких закладів на 255 тисяч гривень. 

Читайте також: “Ми готові проливати кров”: активіст, який атакує ігрові автомати у Вінниці, дав ексклюзивне інтерв’ю. ВІДЕО