“Квіти вдячності”: у Вінниці висадили дев’ять тисяч квітучих кущів на знак вдячності за допомогу з усього світу

16:59
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

За майже три місяці волонтери Гуманітарного хабу прийняли й відправили понад 700 тонн гуманітарної допомоги. На знак подяки за підтримку і допомогу Фонд громади «Подільська громада» спільно з компанією «Dekoplant» зініціювали акцію «Квіти вдячності».

Про це повідомили на сайті Вінницької міської ради.

 

За словами голови правління Фонду громади «Подільська громада» Олени Данілової, до толоки з висадки декоративних кущів залучили як місцевих мешканців, так і ВПО, які через бойові дії вимушено залишили свої домівки й переїхали на Вінниччину. Таким чином, вони отримали можливість власноруч створити красу в тих місцях, де нині мешкають:

У Вінницькій громаді висадка відбувається на територіях 98 закладів. Зокрема, біля дитячих садочків, ліцеїв, гуртожитків. На їхній території висаджуємо майже 5 тисяч кущів. Решту відправляємо у громади Вінницької області, а також на Київщину, Харківщину та Миколаївщину. Серед саджанців – форція, дейція, філадельфус, спірея, вейгела. Кожне декоративне дерево уособлюватиме собою Жешув, Кельце, Люблін, Пітерборо, Кошице та багато інших міст, чиї громади протягнули Україні руку підтримки, допомоги і турботи. Квітучі кущі стануть символом вдячності і водночас нового життя.

 

Минулого тижня у Вінниці на проспектах Юності та Коцюбинського висадили понад 3,5 тисяч троянд. Їх передала компанія «Dekoplant» у рамках акції «Непередбачуваної щирості», яку підтримали Фонд громади «Подільська громада» спільно з МКП «Вінницязеленбуд». Ініціатива, що стала можливою завдяки синергії бізнесу, влади та громади, покликана була не просто прикрасити місто квітами, але й залучити до громадської активності вимушених переселенців, які знайшли у Вінниці тимчасовий чи вже постійний прихисток.

Фото – ВМР

Читайте також: Російсько-українська війна – 28 травня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Читайте також: У Вінниці діти продають квіти, щоб підтримати ЗСУ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.